reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Zagubiona - ja zawsze miałam w biuście ok. 90, pas 62-64, biodra 90, a teraz... nawet nie wiem - w udzie mam 63 i to juz mnie dobija.
Ale wiem skąd to, więc staram się myśleć pozytywnie.
 
reklama
a to nie moge rano ????????? bo chyba słyszałam ze nie wiecej niz 24 godz, ma minąć zanim sie umaluje po rozjaśnianiu czy żle mówię ????????
 
no tak niby mowia ale na pudelku tez pisze 40 min ze rozjasnia wiec wiesz ja rozmawialam z fryzjerka ze lepiej od razu tyle ze jezeli chcesz braz ciemny to lepiej farbe jasniejsza polozyc nie taka jaki kolor chcesz bo beda ciemne w czern
 
nie wiem czy nie położę sobie tylko na górze głowy farby bo na dole mam taki ciemniejszy braz takie jakie bym chciała a na górze jaśniejsze, wiec moze tak bym zrobiła , jak bedzie żle to jutro rano nałożę na całość i moze jakoś to bedzie wyglądać !!!!!!!
 
musisz pokryc calosc wlosow kochana farba je ochroni inaczej moga sie bardziej zniszczyc moja mama ostatnio rozjasnila bez farby i jej sie pokruszylo duzo fryzjerka mowila ze trza pokryc wlosy farba ale ja tam sie nie znam a co pisze na pudelku?

a tak wg to cyknij fote
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurcze nie znam się na samodzielnym farbowaniu .... ilonka a może lepiej niech to poprawi fryzjerka żeby włosy się nie zniszczyły :confused:

no to zwymiotowałam :baffled:
 
Lorelain ja cos czuje ze beda blizniaki :-):-):-)

A ja mam 98-78-98 jak modelka he he ale xl :-) udo 57 :-)

Moj m wcina tosty :-p a mnie wogole amciu nie bierze :-p jem jak wrobelek ale co 3 godz :-p
 
reklama
Do góry