reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

no ja Ci powiem że boję się tego co mnie czeka latem ... boje sie że będzie cudna pogoda a ja będę siedziała w domu przed wiatrakiem :-( .... ja już zauważyłam że omdlenia to jakaś moja typowa ciążowa przypadłość ... bo doskonale pamietam to z Matusiem, a byłam przekoanna że to pzrez te upały ... a ja dzisiaj nie mogłam anwet normalnie zrobić śniadania bo wyciągnęłam chleb i jak długa prosto na ziemie ... podniosłam się, poleżałam an kanapie, poszłam dalej i znowu mi się kręciło... susze włosy i znowu mi słabo i musiałam posiedzięc na wannie i tak ciągle :zawstydzona/y:
 
reklama
Lori no to sto latek dla Mateuszka :-D chyba wezme te jeansy niebieski jednak, bo czarne sie szybko moze wytrą albo spiorą, a poza tym mam nadzieje ze zima sie szybko skończy bo ja sie w kurtce nie dopinam ,,,,, jak mi trzaśnie kiedyś suwak na ulicy to bedzie wesoło
a uda tez mi coś przybrały bo coś mąz wspomniał ze dupka mała a uda i boczki rosną , hhhmmmmmmmm bedę niewymiarowa :szok:

zagubiona mmmmmm oscypki pyyyyyycha
 
mnie na szczescie ciaza gdyby nie problemy z szyjk i od czasu do czasu bol jajowodu to mogla bym caly czas w niej byc hehe no i to goraco co mojemu m sie podoba bo prawie rozebrana biegam ;p

ilona ja mam plaszczyk i guziki przeszywam tylko hehe ale juz mi sie miejsce konczy i bedzie problemm :szok:

betty
to powiedz ze jutro obiadu nie ma hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rzecz którą teraz na pewno zmienię to zainwestuję w bardzo dobre biustonosze :happy2:;-)

zagubiona - poczekaj do 9 miesiąca ;-)

Ilonka - już się nie dopinasz w kurtkę? ... w takim razie koniecznie pochwal nam się swoim ciążowym brzuszkiem :tak::-)
 
ilonka - trudno, poczekają jeszcze...

Zagubiona - niestety, podobno kobiety o budowie klepsydry tak maja, że najpierw mocno przybierają w pupie i udach, a potem idzie w brzuszek... no i ja się z tym zgadzam, trzecia ciąża i trzeci raz tak samo...
 
lori hehe ciekawe

katrina ja zawsze jak tyje to po tylku wiedza ze przytylam, kiedys mialam w tylku 114 a w tali 78 w biuscie 109
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja sie przyznaje ze teraz mam w cycach ok 95cm a w brzuszku juz ok 97cm :szok:

NO i jestem szatynką :-D tzn dziś tylko zdjęłam kolorek i wyszedł bardzo ładny ciepły brąz ale na górze wyszły ciut jaśniejsze mimo ze malowałam od dołu, no ale jutro rano wyrównam farbą bo dziś juz nie mam siły !!!!
 
reklama
Do góry