reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zaczynamy staranka :)

reklama
Losiczka, trzymamy kciuki za fasolinkę no i dobre wyniki:))))))
Krak gratulacje ! takie po cichutku żeby nie zapeszać ale ślicznie widać 2 krechy :)))))

Ja właśnie wróciłam z usg owulacji i mój pęcherzyk pękł :))) wszystko przebiega na razie dobrze. Podpytałam czy powinnam zrobić jakieś badania a lekarz mówił, ze na razie nie koniecznie ale może warto luteinę wziąć tak profilaktycznie. No i zastanawiam się co robić , mam dupka w domu i chyba wezmę po jednej? Któraś w Was bierze? i co z castangusem , może powinnam odstawic? w tym cyklu juz plamień nie miałam.

-Lorelain
kuknęłam na twój wykres, Ty brałaś duphaston, pomożesz? jak to jest z dawkowaniem?
 
Ostatnia edycja:
domiśka zdecydowanie 1 tabletka dziennie starczy, :) góra 2 dziennie :) tego dupka :)
zagubiona pochwal sie ??????????????????
krak ja własnie zaszłam teraz i nie tylko teraz tak w ciążę od tylca :p no i pupa do góry tez oczywiscie :)
Karolinko hehe kubeczek sie przyda za ok 2 lata hehe ::p no ale juz jest :)

Jeszcze ze 2 godzinki i kotek bedzie w domciu :) moja mama sie śmiała i nie wiedziała czy zadzwonić czy nie bo moze nam przeszkodzi w czymś :laugh2: hehe,

co do zakupów to mąż zabiera mnie jutro albo w sobotę na romantyczny wieczór do kina itd wiec moze ja skoczę do smyka i moze coś kupię :-p
 
ilonko tylko niech sie dzieje ostroznie hehe
DSCN4448.jpgmoj pies uwielbia aparat i nie udalo sie go odgonic ;p
 
Cześć Dziewczynki.

Na początku Krak gratuluję !!!!
losiczka trzymam kciuki za tempke i za wyniki...

Miałam sobie zrobić przerwę z bb, ale mnie tak mój M wkur...,że muszę się wygadać, bo mam ochotę roznieść całe mieszkanie i Jego razem z nim!!!!!!!
No ja kuźwa nie wiem, czy to ja psychiczna jestem czy on!!!!!!

strzelił mi focha, bo miałam go gdzieś dziś zawieźć, ale nie uzgodniliśmy,że to ma być rano, więc nie wstawałam wcześniej, bo po co... Wstałam chyba po 11,a on jakiś taki siedzi cichy... Nic się nie odzywa... Ja zjadłam śniadanie, umyłam się i miałam się zacząć zbierać, a on,że on do sklepu idzie, więc mu mówię,że pójdziemy jak będziemy wracać, a on,że przecież już nie pojedziemy, bo późno jest.... Ale nie wiedziałam,że to o to chodziło, więc po jakiś 2-3 godzinach pytam czy się w końcu odbrazi, a On oczywiście,że nie jest obrażony,no ale drążyłam temat i okazało się,że on myślał,że pojedziemy rano, czego mi nie powiedział, a ja miałam to wyczytać chyba z gwiazd.... No dla niego to było oczywiste ... To pytam się dlaczego mnie takim razie nie obudził, skoro chciał wcześniej jechać, a on do mnie,że spałam to mnie nie budził... A prawda jest taka,że załatwienie tej sprawy zajęło by jakieś 45 minut maks... No szlag mnie trafi!!!!!!!!!!
 
jestem i ja
Domiska ja brałam 2x1 dupka
krak gratuuuluje no i jestem zduuumiona ile tu tych fasolinek ,ale oby jak najwiecej
losiczka trzymam dalej kciuki iiiiiii nie puszczam ;)
karolinko ssuper pomysł z tym prezentem hehe

oj kochane...jakos tak mi dzis zle :( a do tego głowa pęka
 
reklama
Rozia- mnie mój tez wczoraj z równowagi wyprowadził razem ze swoja szanowna kuźwa mamusia i jeszcze jest mi w stanie powiedzieć, że mam nie być zlośliwa, bo ostatnio jestem foszasta. Ja? tylko że w tym związku to on jest mistrzem dąsów i obrażania się ;) mam go w nosie... tyle tylko, że jestem powoli na skraju wyczerpania ;(

Domiśka- dwa razy dziennie po jednej tabletce wystarczy, a castagnusa odstawisz jak zobaczysz II :)

Dziewczyny a ja najpierw brałam ta luteinę od koleżanki jak te plamienia miałam a lekarz mi przepisal dupka, ale chyba mogę zamienić jak mi sie jedno skończy, prawda?
Tyle że małż zakupił w aptece doustne, a nie dowcipne (na recepcie nie było określone) a były tańsze ;) i stwierdził, że wygodniej jest połykać :) choć wie, że tego nie znoszę :)
no i czy tego dupka to też pod językiem się trzyma do rozpuszczenia (fuj....) czy można normalnie połknąć ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry