reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

To Ty masz gorzej, bo my jesteśmy sami, więc nikt się nie wpiernicza:-)

losiczka gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W końcu !!!!!! To teraz trzymam kciuki za wyniki !!!!!
:-):-D:rofl2::-D:-)
 
reklama
losiczka
AAAAAAAAAAAAAAAAAA........................ WIEDZIAŁAM ZE TAK WŁASNIE BEDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!
MATKO ALE SIE CIESZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOOOOOOOOOOOOOOOOOOK !~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mialam co innego pisac ale zobaczylam twoj wpis:-)Losiczko...tak bardzo sie ciesze razem z Toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajecie mi nadzieje ze i ja sie doczekam:tak:
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
dziekuje kochane !!!!!!!!!!!!jestem przeszczesliwa maz nie ma pracy stalej czekanie na wynik do poniedzialku to nic juz teraz nie znaczy ze wszystkim sobie poradze wszystko wytrzymam :-):-):-)

tyle trudu zajelo mi poczecie tego okruszka nie wazne juz jaka plec niech bedzie i ten macius niech wszystko bedzie ok !!!!!!!!!!
 
kochana Ja mocno wierzę ze los wynagrodzi Ci wszystko i bedzie ta upragniona i tak długo wyczekiwana córa :) a mąż juz wie?????????????????????????
 
Losiczko- ja wiedzialam Kochana, że w końcu będziesz miała tego żolędzia :)
Było warto i los Ci to wynagrodził. ;)
Cieszę się jak nie wiem co ;) Gratuluję, bo zasłużyłaś!!!! I wierzę , że będziesz miała córcię ;)

Katy- będziesz następna- już Losiczka Cie dopadnie!
 
reklama
Do góry