reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaczynamy staranka :)

Witam

Losiczka
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a wyniki i nie tylko;)

Krak
gratuluję:)

Zagubiona
śliczna sukienusia,ale Ty to chyba już wiesz kto tam kryje się u Ciebie w brzuszku?

Dziewczyny mam pytanie czy któraś jest księgową?
 
reklama
zagubiona ale piękny komplecik !!!!!!!!!!!!! hehe TY tak kupujesz i kupujesz a tu w końcu wyskoczy ale siusiak hehe :) co do bara bara to nie wiem czy bedzie :confused: boje sie i tyle :-p niby lekarz nie zabronił ale sama nie wiem :zawstydzona/y:

Rozia niezły aparat, no fakt przeciez mógł Cię obudzić ale chyba lepiej mu zgrywać teraz poszkodowanego przez Ciebie, no ale chłopy takie są !!!!!!!!! co sie przejmujesz, gdybym ja sie miała tak przejmować czasem co mój gada to bym ześwirowała pewnie, mnie to czasem jednym uchem wpada a drugim wypada :-D także wiesz , nie denerwuj sie :)
 
karola ja mam ochotę podejść i trzasnąć go w łeb!!! A jestem przeciwna przemocy i rękoczynom... :-) a najgorsze jest to,że jeszcze wynajmujemy mieszkanie i mamy tylko 1 pokój i nawet nie mogę sobie wyjść do innego i się w nim zamknąć i uspokoić... A najbardziej mnie wkurza,że ja teraz jestem poirytowana i mnie roznosi w środku, a mój szanowny M leży sobie jak gdyby nigdy nic... A ja się kuźwa wczoraj namęczyłam nad pierogami dla niego, bo lubi... Ależ teraz żałuję,że się starałam, bo nie warto było.... i nawet masaż mu wczoraj zrobiłam, bo mnie prosił...

ilonka tylko ja nerwus straszny jestem:-)

a wiecie co jest najlepsze?? Zostało tych pierogów na dziś i miałam je gotować, ale się wkurzylam i jeść mi się odechciało, a on jest chyba głodny i wdze,że ryż sobie gotuje, więc nie będzie jeść pierogów "na złość mnie" :-) Tyle tylko,że wiedziała,że tak zrobi i w ogóle nie jestem zaskoczona :-) a niech nie je...:-) nie będę się więcej wysilać:-)
 
Ostatnia edycja:
karolinko dupka łykasz normalnie ;)

Rozia mąż niech ma sam na siebie focha!!!! jak gapa to ma,a co Ty wrozka jesteś????i niech sie nie napina jak baranie jajka bo pęknie :szok:
 
dziewczyny jak bedzie siusiak to tez bede sie cieszyc teraz kupuje takie ciuszki bo dla chlopca mam 2 kartony wiec bylo by bez sensu jeszcze kupywac ;p

viola jak bym wiedziala to wy byly byscie pierwsze ktore by wiedzialy zaraz po mezu( bo on zawsze ze mna jest hehe) a jak tam niunia rusza sie juz ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczynki lepiej mi, już się trochę uspokoiłam...:-) Dziękuję i fajnie,że jesteście, bo jak się wygadałam, to od razu mi lepiej :-)
 
Rozia to zastosuj taktykę której się mąż nie spodziewa. Zrób mu te pierogi i bądź dla niego tak dobra i miła jak jeszcze nigdy wcześniej. Postaw przed nim te pierogi i z uśmiechem powiedz: twoje ulubione, tak sie starałam. Zacznij opowiadać o tym jak się napracowałaś, żeby mu zrobić przyjemność i nie miałaś zamiaru sprawiać mu przykrości ale nie może tak niedopowiadać o co chodzi bo zamieszanie niepotrzebne między wami i nieporozumienia. na mojego to działa zmiękcza go :)
 
Karola, ale to ja zawsze pierwsza wychodzę do niego z ręką, więc teraz powiedziałam,że nie będę się przejmować... Mam gdzieś.... Skoro on się nie przejmuje, to z jakiej racji ja mam się przejmować, zwłaszcza,że w żaden sposób nie zawiniłam... A skoro chcę się zachowywać jak gówniarz, to jego problem... :-)
 
To tak jak ja- moj zawsze się obraża,m a jakbym zapytała o co ma focha to się zrzyna jak wyrzymaczka, że to przeciez ja jestem obrażalska i ma dość tych moich fochów, bo nie wie co sie ze mną dzieje i się zmieniłam ostatnio ;)
Ale dla świętego spokoju wychodze z inicjatywą, nie kłócę się, nie podnosze glosu- i tak jestem na straconej pozycji w domu jego rodziców, bo nawet jeśli sie nie wtrącaja to głośno komentują wszystko wszystkim. Bleee....
 
reklama
DZIEWCZYNKI SA II KRESECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESTEM W CIAZY MAM W BRZUSZKU MALENKIEGO OKRUSZKA

P
isze i rycze nie moge w to uwierzyc !!!!!!!!!! Caly cykl spisalam na straty wszystkie objawy byly @ zadnych ciazowych !!!!!!!

Poza tym spaniem !!!!!!!!!

JAK TU NIE WIERZYC W SZCZESLIWE LICZBY MOJA CUDOWNA 7 ZNOWU PRZYNIOSLA MI SZCZESCIE !!!!!!!!!!!!!
 
Do góry