reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

oliwka29 pisze:
Czy te testy owulacyjne sa drogie?

te w aptece tak. 5 testów owu + jeden ciążowy to wydatek około 50 zł, a jak cykle są nieregularne to trzeba dłużej potestować. Ja kupowałam testy na allegro u ewy analityk (http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=3193531) własnie ze względu na nieregularne cykle (przy okazji dowiedziałam się, że są bezowulacyjne). Ponieważ mialam owulację wywoływana lekami to testy bardzo sie przydały i pięknie wykazały kiedy mamy z mężem przystąpic do działania ;) Nie muszę dodawać, że było owocne :laugh: W każdym bądź razie polecam te testy. Są sprawdzone i niedrogie w stosunku do cen z aptek.
 
reklama
Ja też łykam folik od stycznia ;)
I też karmię piersią. I też jeszcze nic, a coraz bardziej chcę dzidziolka!
 
arabella maja.s oliwka29 , z tym karmieniem piersia jest tak ze jak trzeba to nie dziala antykoncepcyjnie. a jak nie trzeba to dziala.
karmiącym staraczkom proponuje sprawdzic poziom prolaktyny. wysoka prolaktyna baardzo skutecznie hamuje owulacje. a jak nie ma owulacji, nie ma szans na zajscie w ciąze. prolaktyna jest hormonem odpowiedzialnym m.innymi za produkcje mleka.

a tak wogóle witam was w gronie staraczek :)
 
Witamy cie ;DElżbietko żebyś wiedziała że jak trzeba to nie działa z tym karmieniem :( Możesz napisać z tą prolaktyną gdzie ,co,jak? Na podstawie krwi to sie określa?
A tak wogóle to folik już łykam od października
 
Elżbietko zapomniałam napisać że i tak już ograniczyłam karmienie piersią ,tzn tylko na noc i raz w dzień :)
 
czasami to troche trwa zanim organizm ureguluje poziom hormonów.
prolaktyna to hormon, który robi sie z krwi. koszt w warszawie to 20-40 zł. wynik na nastepny dzień. jak zrobisz daj znac, pomogę zinterpretowac ;)
 
ale strasznie sie dzisiaj czuje, krzyz mnie potwornie boli, mam tylko nadzieje, ze nie na okres, gdymy na cos innego to moze lupac ile wlezie ;)
 
maja s trzymam kciuki za ciebie zeby ten ból zwiastował mała istotke .Ja dzis mam dopiero 7 dzien cyklu,jeszcze zobacze w tym miesiacu jak nie wyjdzie to robie poziom prolaktyny.Trzymajcie kciuki
 
reklama
dzisiaj tez bol brzuszka i pol dnia przespalam, jak nigdy mi sie tak nie zdarza, tylko przylozylam glowe do podusi i koma
 
Do góry