reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

A tabletki po mału odstawiać bo no nie jest za łatwo zajść po tabletkach:tak:organizm musi się unormować a to czasem potrzeba 2 miesięcy,ale też nie jest to powiedziane jednym już po miesiącu ale każda ma inny organizm co wiesz;-)
 
reklama
A no tak przeprasz dopiero teraz sie tak skapowałam no to kochana tak jeśli masz regularny cykl to tak po @ zacząć tak 3 dni po i tak przez tydzień:-)ogólnie owulka jest 14 dnia liczac od pierwszego dnia @:tak:a żeby tak na marca to czerwiec-lipiec:tak:

jezeli dobrze rozumiem....25 maja mam okres, przez około tydzien i po zamiast brac tabletki (czyli początek czerwca) kombinujemy przez około tydzień:)....
 
jezeli dobrze rozumiem....25 maja mam okres, przez około tydzien i po zamiast brac tabletki (czyli początek czerwca) kombinujemy przez około tydzień:)....


@ trwa u ciebie tydzień tak to wtedy po okresie odczekaj te 3 dni i wtedy serduszkujcie przez tydzień,a tabltki to antykoncepcyjne tak to je odłóż jak dostaniesz okres:tak:
 
Kochana wogóle dni płodne zauważysz po śluzie bądz tempce podwyrzszonej:tak:



ok, super juz wiem ze najlepszy dzien dla mnie to 8 czerwca:-D....mam 30 lat,ale nigdy nie mialam powodow sie interesowac owulacja, okres mam 17 lat,nigdy nie mialam z nim problemow wiec sie na tym nie skupialam, sprobujemy teraz , jak sie nie uda to bedziemy kombinowac w przyszlym roku....:sorry:
 
ok, super juz wiem ze najlepszy dzien dla mnie to 8 czerwca:-D....mam 30 lat,ale nigdy nie mialam powodow sie interesowac owulacja, okres mam 17 lat,nigdy nie mialam z nim problemow wiec sie na tym nie skupialam, sprobujemy teraz , jak sie nie uda to bedziemy kombinowac w przyszlym roku....:sorry:



ja szczerze tez z początku nie interesowałam sie tym dopiero zaczełam jak zaplanowaliśmy druga ciąże a od tego wywniskowało bo byśmy chcieli teraz dziewuszke:-Dpowodzenia:tak:;-)
 
Ja miałam owulację na początku lipca, urodziłam 22 marca, termin miałam na 27.
Drogą dedukcji odjąć należy jakieś 2 tygodnie od mojego cyklu, czyli postaraj się wcelować z owulacją na ok 20 czerwca, czyli miesiączką na 6 czerwca. Tabletkami antykoncepcyjnymi można sobie uregulować początek miesiączki.
 
reklama
ja to doslownie 15, 16 i 17 dnia cyklu (liczac od pierwszego dnia @) staralam sie z mezem o potomstwo i mam corcie :) udalo sie od razu :) no ale ja nie bralam nigdy tabletek...wiec nie wiem jak to jest z ciaza po nich. Jedni tweirdza ze powinno sie 2 miesiace odstepu zrobic..inni ze po odstawieniu jeszcze latwiej o ciaze (zwlaszcza nie pojedyncza). Tak czy siak zycze powodzenia aby sie udalo :) ja kierowalam sie metoda "starania sie - po dwoch tyg od pierwszego dnia @" i mam :)
 
Do góry