reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Witajcie :)

Trzymam kciuki za wszystkie mające nadzieję ;) Majeczka, daj znać jak zatestujesz.
Lana, ja też miałam śluz przed @ i też prawdopodobnie miałam przesuniętą owulację, chorowałam a to ma wpływ na to.
Margolis, uda nam się w kwietniu ;) Musimy obie w to mocno wierzyć i trzymać za siebie kciuki.

całuski :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Kasia
 
reklama
Pisze dzis do was bo bardzo sie boje...narobilam sobie nadziei a teraz drze strasznie ze strachu.. dzis jest 29dc . owulacja byla 19-20 dc cykle 32-36...ale dzis izaczely sie pierwsze bole @. wiem ze wiele dziewczyn ktore zaciazyly tez mialy bole @ a potem wszystko bylo ok ..Ale je sie tak boje... Nawet nie wiem co z tym zrobic i komu o tym powiedziec..Biore no-spe i czekam...Moze powinnam zwiekszyc dawke luteiny...? Moze cos jest nie tak...Tak sobie mysle ze do zaplodnienia doszlo...ale czy utrzymam to...czy moj organizm nie pozbedzie sie tego o czym tak marze....wiem ze to obsesyjne myslenie do niczego nie prowadzi i ze powinnam cierpliwie czekac ale... poprostu sie boje....
 
Witajcie!!!

Majeczka,weź nospę, zrób sobie dobrą herbatę i najlepiej idź spać. Nerwy nic tu nie pomogą. bądź dobrej myśli. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Staraj się o tym nie myśleć. Dużo dziewczyn pisze, że odczuwa bóle podobne do @ przed spodziewanym terminem @ a wcale jej nie dostaje, bo są już w ciąży. Życzę Ci z całego serca, żebyś Ty też była. I mam nadzieję, że jesteś. Postaraj się jakoś zrelaksować, np. jakiś film albo ulubiona książka, spokojna muzyka? Trzymaj się jakoś :)
Ja się zastanawiam co u mnie, 24 marca miałam owulację, przytulanka były, a od wczoraj bardzo bolą mnie piersi, jak nigdy. Na @ to za wcześnie, ale czy na jakieś objawy ciążowe to też nie za wcześnie??? ??? ??? ??? Już sama nic nie wiem. Majeczka, właśnie mi się pomyślało: zrób może badanie krwi, będziesz miała pewność. A tak w ogóle to od kiedy można robić takie badanie? Może ktoś mi odpowie, proszę...
Pozdrawiam ciepło :)
Kasia
 
Kasiu dzieki za slowa pocieszenia. Co do bolu piersi to powiem ci ze moj bol zaczal sie jakies 3-4 dni po owulacji i trwa do dzs. CHociaz czestotliwosc bolu zmienia sie w ciagu dnia, sama nie wiem dlaczego - najbardziej szczypia pod wieczor. Warygodne badanie bhcg z moczu -( badanie labolatoryjne bhcg ) wychodzi po 9-10 dniach . badanie bhcg z krwi wychodzi wczesniej 5- 7 dni.
Kasiu trzymam kciuki - obysmy mogly pisac na forum -"jestem w ciazy";-) Powodzenia!!!
Pozdrawiam
 
Dziewczyny, jeśli chodzi o ból piersi, to jest to chyba najszybszy objaw ciąży ( choć nie jest to reguła ). Gdy ja zaszłam w ciążę, to ból piersi zaczęłam odczuwać już ok. 4 dni od poczęcia. Był on czasami tak dokuczliwy, że planowałam nawet zrobienie mammografii, bo różnił się zdecydowanie od bólu przed miesiączką. Test ciążowy Quick Vue wykaże ciążę już w dniu spodziewanej miesiączki. Oby Wasze bolące piersi były zwiastunem tego najpiękniejszego !!! Pozdrawiam, Barbara :)
 
Nie wytrzymalam i zatestowalam dzisiaj...
Oczom moim ukazala sie wstretna beznadziejna jedna krecha...!!! To niesprawiedliwe..;-((..Wszystko pasuje do ciazy a tu taka porazka..Co prawda moja piekna tempka moze byc podyktowana tym ze biore luteine a progesteron podnosi temperature ale.. piersi , mdlosci , zawroty glowy, oslabniecia itd itd..??? Co prawda na Fernility Friend 0nLine napiali mi ze za wczesne testowanie to strata pieniedzy i nerwow i ze przy miom cyklu powinnam poczekac do 18 dnia po owulacji ale...Zalamalam sie... Niektorym dziewczynom wychodzi przeciez juz po 10 dniach po.. Noi zaczynaja sie te cholerne skurcze @..Najbardziej mnie dobija ze nie moge pojsc zwyczajnie do przychodni i zrobic badanie bhcg z krwi lub moczu bo jestem w zakichanej Anglii gdzie lekarze sie w ogole nie interesuja pacjentami na wyniki o ktore trzeba niemalze blagac czeka sie 3-4 tyg a bez zgody lekarza pierwszego kontaktu nie mozna sobie zrobic nawet najprostszego badania krwi czy moczu..- nawet za kase nawet prywatnie ;-(((
Tak mi smutno i zle.......
Ale trzymam za was kciuki....
 
Majeczka! Nie przejmuj się może jeszcze nie wszystko stracone.... Poczekaj jeszcze z tydzień i spróbuj jeszcze raz. Może akurat?! Trzymam kciuki! :)
 
Majeczko, jeśli cykle masz 32-dniowe, to test mógł jeszcze nie wykazać. Poczekaj cierpliwie jeszcze ze 4 dni  :). A jak będzie tylko jedna kreseczka, to i tak glowa do góry- będzie kolejny miesiąc. Ja wierzę, że będziesz szczęśliwą mamusią :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Dziekuje wam dziewczynki za slowa pocieszenia....jest mi przykro ale jeszcze sie ludze a wlasciwie wierze ze moja bhcg poprostu wolno rosnie i jeszcze na tescie nie widac ciazy...Dzis powinnam skonczyc progesteron ale ....Bede go brala do ewentualnej miesiaczki...Nawyzej sobie troche w cyklu namieszam ale bede pewna ze zrobilam wszystko co moglam...Wszystko jest niby ok, jajniki kluja ale nie za mocno, tylko wieczorem zaczynaja sie mocniejsze skurcze jak na @ ale po luteinie i nos-pie troche sie uspakaja...
Jak sie @ nie pojawi to za tydzien znowu sproboje...
pozdrawiam
 
reklama
Majeczka, nie martw się, może akurat nie wszystko stracone? Wydaje mi się, że za szybko zatestowałaś, ja tak robiłam prawie co miesiąc :-[ Poczekaj jeszcze trochę i spróbuj ponownie. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że Tobie się uda tym razem. Głowa do góry :) Szkoda, że jesteś tak daleko, mam nadzieję, że jest przy Tobie ktoś komu możesz się wyżalić i kto Cię wspiera, nie tylko ukochany, ale i jakaś przyjaciółka. Nie ma to jak babska rozmowa. Ale my tu na forum też robimy co możemy ;) Nie smuć się proszę... Tak bym Cię chciała jakoś pocieszyć...
Pozdrawiam Ciebie i pozostałe Dziewczyny :)
 
Do góry