reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

No ja jestem bo moi mezczyzni spia!!! Synek bo musi a maz po nocce!!! I co ja mam z tego?? Nic, a tu trzeba powoli dzialac!!! Ale jak tu sie brac do roboty jak maz to chodzace zwloki po nocnej zmianie??? No nic, daje mu szanse po weekendzie!!!
Dzisiaj jeszcze idziemy na urodziny do tescia a po urodzinach mezus znow leci na nocke do pracy! Oj ja biedna!!!!
Trzymajcie sie i moze pozniej do was jeszcz ezajrze zeby w ogole sprawdzic czy jestescie! Pozdrawiam!!!
 
reklama
Witam Was Kochaniutkie ;-) Ja jestem po pierwszym cyklu starań po odstawieniu Diane i....wielkie NIC!! Cztery dni temu przyszła ta straszna @ bleee... A tak juz się zaczęłam cieszyć bo objawy były podobne jak przy zafasolkowaniu :baffled: ale jednak natura swoje wie :eek: No nic nie nakręcam sie tylko bierzemy się do roboty w tym cyklu-może strzał będzie trafniejszy?? :tak::-D Pozdrawiam, życze powodzonka i szybkiech II kreseczek!!! Dobrej nocki!;-)
 
witajcie
My chyba zaczniemy dopiero pod koniec lutego w marcu mam urodziny i moze bede miala maly prezncik w brzuszku:-)

Dzisiaj Walentynki
ja kupilam mojemu Miskowi slodycze bo nie mialam innego pomyslu.Ja od niego dostalam pieniadze i kupilam sobie kuferek na kosmetyki i bransoletke.

Dzisiaj ogladalam program na tvn style mamo juz jestem. ogladam prawie wszystkie odcinki duzo ciekawego tam mowia.

pozdrawiam
 
Hej - witam - ja mam 25 lat. W sierpnu wyszłam za mąż, skończyłam studia i zaczęłam pracę. Mieszkanka jeszcze swojego nie mamy - mieszkamy u dziadków. NO ale za mieszkankiem nie czekamy - powoli planujemy dzidzię - właśnie odstawiłam tabletki i na razie przechodze okres oczyszczania organizmu. I niedługo mam nadzieję, że dołączę do waszego grona starających sie. Pozdrawiam
Gośka
 
witam wszystkie ......ja wlasciwie jedno oczekiwanie mam juz za soba......i zastanawiam sie kiedy czas na kolejne:confused: ....juz mi troche teskno do tego oczekiwania,pozdrwiam wszystki irzycze szybkiego sukcesu
 
Witajcie kobietki:-)
Ja jestem po pierwszym cyklu starań i w trakcie drugiego i mam cichą nadzieję że coś Nam z tych starań wyjdzie;-)
Pozdrawiam wszystkie starające się kobietki i życzę powodzenia!!!! :happy:
 
Witajcie kobietki:-)
Ja jestem po pierwszym cyklu starań i w trakcie drugiego i mam cichą nadzieję że coś Nam z tych starań wyjdzie;-)
Pozdrawiam wszystkie starające się kobietki i życzę powodzenia!!!! :happy:
Megi24 życzę powodzenia i trzymam kciuki!!! Ja też jestem w drugim cyklu starań - w niedzielę zobaczę czy się udało!!!

Pozdrowionka!!!
 
reklama
Czesc dziewczyny zycze wam powodzenia , badzcie optymistkami a napewno sie uda , my z mezem szalelismy przez caly miesiac i sie udalo za pierwszym razem:-) . TRZYMAM KCIUKI.
 
Do góry