reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
a ja będę dziś jeść makaron z serem na słodko, i to makaron świderki z lubelli, tak mnie od wczoraj wieczora ciągnie, zresztą na początku ciąży jadłam dużo sera białego i jak już pisałam, wróciło mi, nic tylko ten ser biały bym jadła
 
ja tez ser biały lubię i dużo jem, ale za to ani mleka ani jogurtów nic. Mleko to tylko w kawie piję:/

Dziś u mnie pomidorowo - fasolkowo - fasola po bretońsku;)
 
ja tez ser biały lubię i dużo jem, ale za to ani mleka ani jogurtów nic. Mleko to tylko w kawie piję:/

Dziś u mnie pomidorowo - fasolkowo - fasola po bretońsku;)

to ja Ci chyba smaka na bretońską zrobiłam, ale nie wiem co się moją stało, była w lodówce, w słoiku, świeża, chciałam ją odgrzać, próbuję, a ona kwaśna i taka jakby gorzka, normalnie chyba się zepsuła, ale nie wiem dlaczego jak w lodówce była, wolę jej nie jeść, bo jeszcze chora będę
 
a Wy tak mi pisałyście o pomidorówce że ją dziś zrobiłam - mniaaaaaaaaaaaam !!! Uwielbiam pomidorówke!! Jedna z najpyszniejszych zup :))))))
 
Ostatnia edycja:
ja tez ser biały lubię i dużo jem, ale za to ani mleka ani jogurtów nic. Mleko to tylko w kawie piję:/

Podobno w białym serze jest bardzo mało wapnia (zdziwiłam się) i mimo wszystko powinno się pić mleko. No jak ktoś nie lubi to pozostają pomarańcze:-) 2mają tyle samo wapnia co szklanka mleka:-)
 
reklama
Czytałam wczoraj artykuł że najwięcej wapnia jest... w żółtym serze! Dużo mnie znajduje sie w mleku... ja mleko pije codziennie ale jako sposób na zgagę ;)
 
Do góry