reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
A ja mam nowość w zachciankach - faworki (zwane inaczej chrustem) :) Oj dobreeeee, dobreeee :D Siedzę i wcinam... właściwie oponki to też bym zjadła:)
 
Moją zachciewajką jest ostatnio _ tam ta ra dam _ pieczenie ciast :) Oczywiście i ich późniejsza konsumpcja :) Tak sobie tłumaczę że jak się przy nich orobię to mogę sobie coś słodkiego zafundować...hehehe

Mam na coś ochotę - tylko nie wiem na co :( Z chęcią zrobiłabym coś czego nigdy w życiu nie przygotowywałam lub nie jadłam ... i jeszcze żeby Olek to zjadł :) Ciężki orzech do zgryzienia hmmmmmmmm
 
Za mną chodzą frytki od kilku dni. Wiem, że niezdrowe, ale cóż poradzić. Czekam od kilku dni, żeby je zrobić, bo siostra też ma na nie apetyt, a dopiero dzis lub jutro przyjedzie.
 
reklama
Do góry