reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

Przedewszystkim zjedz coś zanim rano wstaniesz złóżka, jakiś herbatnik lub bułke. Potem poleż troche i dopiero wstawaj. Ja tez w tym tygodniu co ty miałam jeszcze mdłości ale w 17stym przeszły całkiem. Nie jedz tłustych rzeczy i bardzo słodkich bo są ciężkostrawne.....

Trzymaj się, niedługo przejdzie......

 
reklama
Calo - ja tez z przerazeniem czytalam Twoja opowiesc, jak dobrze ze to tylko buraczki!!

Agusia - bedzie dobrze, trzymamy kciuki!!i mam nadzieje ze szybko przejda Ci mdlosci.
 
Agusia24 trzymam kciuki i wierze, ze nasze dzieciaczki sa na tyle silne, ze sobie poradza u mam w brzuszkach. Bedzie wszystko dobrze zobaczysz :)
 
Calo- uff..dobrze, ze to tylko buraczki:)
Ja je w ciazy wcinam na potęgę! Ubóstwiam ..i smakują mi do wszystkiego;)!..i pod kazda postacią:) (nawet dzisiaj na śniadanko zjadłam chlebek z szyneczką i ćwikłą:):):)..no, ale kolor moczu mi się nie zmienia.
Odnosnie moczu..zapomniałam oddacz poranny do dializy..i dupa:/..jutor zaniose...Dzis pobrali mi krew..prawie nie bolało..i nie mam wogóle siniaka..tak jak po ostatnim pobraniu..a i pani była baaardzio sympatyczna;)
 
A ja w sobote oddałam krew i mocz:))) I nie był zielony chociaż kocham ogórki pod każdą postacią:)))))) ;D ;D Dzisiaj ide po wyniki, ciekawe czy różnią sie od ostatnich jakie robiłam 2 mies. temu.......
 
Od wczoraj chodzila za mna galareta z kurczaka i mieska wolowego. Zjadlam teraz dooooosc potezny kawalek z cytrynka :)
 
mniam- też bardzo lubie galaretkę drobiowa- pychotka!!!

a dzis zajadałam się kaszą jeczmienna z warzywami - kalafiorem, brokuła i gotowaną marchewką..a do tego pysznie przyrzadzony kawałek baleroniku:)..i jeszcze mniamusna papryczka konserwowa do tego(zjadlam pół słoika:)
 
reklama
niech żyje makrela!- jeszcze nigdy w życiu tak mi nie smakowała jak dzis:)!

spojrzalam na suwaczek- zaczął sie - 5 miesiąc
 
Do góry