reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki?:):):):):)-Wszystko o jedzonku:)

mi baardzo smakują kabanosy.., ale takie baardzo suche:)..z grzankami:)...i ćwikła:):):)..albo grzanki z polędwiczka..z owoców - ogólnie wszystkie!!!a glównie jabłka i pomarancze:)..bez słodyczy i ja mogłabym zyc:/
 
reklama
a ja sie wczoraj objadlam tak az wieczorem mnie zgaga zlapala, przeszla na szczescie przez noc.
I dzisiaj juz mi sie tak nie chce jesc.
A zaczelam sobie robic sama soczek marchewkowy - pychotka:))))
Ja z owocow:jablka, gruszki i melon najbardziej a ostatnio kiwi jeszcze doszlo.
I maslanka truskawkowa - wynalazlam taka super kwaskowa: :) :) :) :)
 
Ja dalej kontynuuje etap ogorków kiszonych, na śniadanie ogórek , na obiad zupa ogórkowa, na kolację, kanapki z ogórkiem, w międzyczasie bezwiednie kupuję różne sledziki, rolmopsy itp. Po moim jadłospisie można stwierdzić, że będzie chłopczyk:))) Zresztą po rozmiarach maleństwa też:))) Niespodzianki więc chyba nie będzie:)))
 
Ell zobaczymy, czy sie sprawdzi...Ja znowu odrotnie..raczej jałowe..lekko doprawione potrawy..i cały czas stawiam na dziewczynke...ale to sie okaze wrótce:):)
 
KOCHAM POMIDORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A z owoców to kiwi, jabłka kwaśne i mandarynki!!!!!! Ide po pomidorka:)))))
 
A moja dzidzia to typowy menelik ;D kaszanka i salceson ozorkowy ;D dobrze że sobie nie każe popijać wódeczką ;D ;D ;D ;D
 
Dziewczyny w jaka ja panike wpadalam wczoraj rano. Ide do ubikacji a tam mocz malinowy. Dzwonie do lekarza on mowi ze mam zrobic szybko badanie moczu i wtedy sie zorientujemy, jak co to do lekarza. Wiecie jaka gehenne przeszlam w grudniu wiec placz. Wypilam litr mineralnej i chodze zeby zas mi sie siku zachcialo. Po pol godziny postanowilam zadzwonic do mamy; ona na to "cicho, nie denerwuj sie jadlas wczoraj buraczki" Ranyyy, nigdy przed ciaza nie lubilam burakow, w ciazy jem bo trza miec witaminy i zalatwily mi chwile stresu!!! ;D Po calym dniu wszystko minelo, znow wlasciwy kolor, ale zrobilam dzis badania morfologie i mocz zeby miec co miesiac swieze wyniki :) Biolog a nie skojarzylam faktow ;D
 
Czyli oddalam w pelni dramatyzm sytuacji ;D Asiu nie wiem czemu tak u mnie jest, moze tez to przez deite bezglutenowa, moze inaczej trawie? Ale juz jest ok, kolory normalne :)
 
reklama
moj maluszek jest bardzo wybredny myslalam ze po trzecim miesiacu wszystkie mdlosci i wymoty mina a tu nic jak by bylo ich troche wiecej prawie codziennie wymotuje a wczoraj trzy razy dziennie jest mi ciezko bo nic nie moge zjesc podejrzewam ze dzieje sie tak bo biore ten antybiotyk na toksoplazmoze i po posilku biore antybiotyk zdazy sie on rozpuscic i po dwuch godzinach laduje w lazience nie codziennie ale prawie dzisiaj tylko raz wymiotowalam narazie spokoj w przyszlym tygodniu ide do szpitala na amniopunkcje zeby sie dowiedziec czy maluszek sie zarazil bardzo sie boje tego badania a jeszcze bardziej wyniku ale musze wierzyc ze wszystko jest wporzadku innej mysli staram sie nie dopuszczac wiec jak widzicie u mnie jeste cieszko z jedzeniem nie wiem co mam jesc zeby nie wymotowac





 
Do góry