reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

No i juniorowi katar ściekł na oskrzela :-( Ech...Ale jak nie ma gorączki to NIC po nim nie widać. Własnie sie bawi z bratem, gada jak katarynka i śmieje na glos:-D:-D
 
reklama
Witajcie wieczorkiem!!
Bodzinka, dużo zdrówka dla juniora!!!
A moja od wczoraj gorączkuje i nic nie je (za wyjątkiem mleka)..na szczęście pije.. Idzie jej ostatnia piątka i będzie komplecik..ale co się wycierpi, to jej:-:)zawstydzona/y:..Teraz już mi świadomie mówi "ała boli" i pokazuje na buzię..

No nic, miłego wieczorku i spokojnej nocki;-)
 
Bodzinka, Maxwell zdrówka dla dzieciaczków!!

a my byliśmy dzisiaj na kontroli u kardiologa, bo Laurunia miała wadę serduszka (wrodzoną podobno) i wszystko już prawie się wyrównało. Lekarz na WOKu powiedział, że już właściwie jest zdrowa ;D i kontrola za 1-2 lat ;D
 
Hej! Witam wszystkie dziewczyny! Terytorialnie jestem blisko was tzn. przez 20 lat mieszkałam na Helence., a od 9 na Waryniolu.
Mam pytanie, czy był ktoś z was w knajpce bodajże " Niespodzianka" na ul. Wajdy? obok Telepizzy, podobno fajna dla matek z dzieciakami, jest sala zabaw z trampoliną itp, organizują spotkania w celu wymiany ciuszków i zabawek. Jeżeli ktoś coś wie to proszę dac znać. Druga sprawa : to oddam za darmo używaną plastikową komodę z wanną i przewijakiem, niestety przewijak mam już drugi i córci udało sie też ten zdemolować, jeżeli ktos byłby chętny to oddam byleby ktoś sobie sam po niego podjechał.
Mój nr gg 34916859
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Na Wajdy?? Jej niedaleko...A pierwsze slysze hi hi hi
No u nas lepiej, katar się puścił nosem, zab troszke odpuścił i maly szaleje znowu..Ale za to Lolo ostatnio się zrobił taki marydny, że wysiadam...Moze to przez przedszkole..W kocu dopiero zaczał i trudno mu zaakceptowac nakazy i zakazy..On jest strasznie uparty..Po tatusiu ;-)
Maxwell biedna Maleńka.
Rodako no to super, że wada sie wyrównuje!!
 
eewa witam ;) waryniol to moje ukochane miejsce ;) całe dzieciństwo tam przeżyłam ;) Nie słyszałam nic o ten knajpce, szkoda, ze już jest, chciałam założyć taką kawiarnie ;/ ale przyda się na nasze spotkanie w przyszłości ;)

bodzinka super, ze już lepiej ;) a marudzenie Karolka może rzeczywiście związane jest z pójściem do przedszkola ;) mam nadzieję, ze mu przejdzie niedługo. A uparty, no ba ze w tatusia, przecież nie w Ciebie ;D

Dziewczyny z WARYNIOLA, gdybyście słyszały, ze ktoś chce się zamienić z 3-4 pokoi na 2 pokoje, to dajcie mi proszę znać. Chciałabym tam znów mieszkać, więc chętnie się zamienię. Nasze mieszkanie jest po generalnym remoncie łącznie z nową elektryka i ogrzewaniem, więc może ktoś będzie chętny ;)
 
Witajcie mamusie:-)
Bodzinka, jak junior? Lepiej?
Rodako - super wiadomość o serduszku Lauruni!!!:-) Co do mieszkania, niestety nie słyszałam..sama bym się zamieniła chętnie na większe (mamy dwa pokoje), ale na tym samym osiedlu!!:-)
Eewa - dawno Cię nie widziałam..jak Twoje bąble?;-) O knajpce nie słyszałam, ale musi być fajna..:tak:

Ja wczoraj u rodziców, więc sobie odpoczęłam, a za Marysią ganiała moja mama
biggrin.gif
. Dzisiaj była z rana teściowa, teraz wyszła, mała śpi, a ja mam w końcu chwilkę dla siebie. Obiad mam od mojej mamci- leczo, pychotka..więc też z głowy
wink2.gif

Kurcze, od rana leje, temperatura spadła do około 10 stopni - już niestety jesień pełną gębą
unhappy.gif
.
 
hello!
właśnie wróciłam z paznokci,są ładne i bez odrostów.
Moja twarz chyba przechodzi przesilenie jesienne, bo jakichś pryszczy dostaję, co chwila nowy, a nie miałam z cerą problemów ;/

Bodzinka oby Ci się polepszyło ;) ja też bym zjadła ;)

maxwell heh no własnie, to osiedle jest super, myślimy jednak też o domku ;) Gdzie konkretnie mieszkasz na waryniolu?
 
reklama
Bodzinka - pierwszy @ od ciąży i porodu? Współczuję samopoczucia..
Rodako, ja się ciężko do fryzjera wybieram..ale chyba jeszcze troszkę poczekam z odrostami i pójdę na początku listopada, żeby już mieć w miarę zrobione przed porodem..potem będzie kiepsko się wyrwać..A mieszkam na Tatarkiewicza;-)
 
Do góry