reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Ach no ja mieszkam w Zabrzu i to w samym centrum :-)
Mam 30 lat - najpiekniejszy wiek dla kobiety :-p i mam dwóch Słodziaków. Siedze sobie z nimi w domu, teraz to z jednym bo drugi WRESZCIE przedszkolaczek..Choc czasem marzy mi się praca ....Ja jestem Bytomianka i choć mieszkam to juz 7 lat jakoś tak nie udalo mi się znależć znajomych na dłużej..Jakoś tak pecha mam do ludzi do tego ogolnie jestem, byłam ;-) dość nieśmiała :-p
Mógłby się rozruszać to i spotkanko mozna by zrobić :-)
 
Hej mamuśki:-)
Zaś szaro, buro i ponuro..ja kawkuję, jednym okien na DDTVV, a drugim na BB..Marysia z tatkiem na spacerku;-)..kurcze, ciężka noc była i nawet nie ze względu na ciążę, tylko..sąsiedzi
realmad2.gif
..dalej ostro remontują na dole (ja mieszkam na drugim piętrze), niby skończyli wiertać o 20.00, ale za to coś stukali i nie wiem, chyba meble montowali - do 24.00!!!Na policję strach zadzwonić, bo jednak auta na parkingu stoją..ech..
Bodzinka, to jesteśmy prawie równolatki;-)..ja mam 31 lat:tak: i dwóch słodziaków, a właściwie słodziaczki już za niedługo..jedna już prawie 2 latka, a druga za jakieś 7-8 tygodni też się pojawi na świecie:-)..
Miłej niedzieli dziewczyny!!
 
Bodzinka ja też jestem bardzo nieśmiała jednak mam dużo znajomych ale jakoś tak czasu nigdy nie ma na spotaknia, bo jak mi pasuje to im nie i na odwrót. We wtorek jadę w końcu do przyjaciółki, 2 miesiące jej nie widziałam, a miesiąc temu urodziła synusia więc już się nie mogę doczekać aż ich zobaczę :)
Ja też mam nadzieję na jakieś spotkanko póki nie pracuję, bo mam plany, żeby Bartusia nauczyć na nocnik i jeść samodzielnie (to drugie już coraz lepiej mu wychodzi) i początkiem 2013 może przyjmą go do przedszkola będzie miał wtedy 2,5 roku. Córke mojej siostry wzięli w takim wieku, ale właśnie pod takim warunkiem, że umie samodzielnie jeść i nie nosi już pampersów. Do tego czasu szukam czegoś dorywczego, bo ciężko się żyję z jednej pensji (ja nie pracowałam przed zajściem w ciążę) i chociaż rodzice nam pomagają jak mogą to jednak nie za ciekawe jest takie życie.
 
No tak to jest..Znajomi w Bytomiu zostali a wiadomo, trzeba dojechac, nikt pojazdów nie ma, kolezanki też dzieciate i tak sie kręci...Ja tez nie pracowałam przed ciąża ale jakos dajemy rade choć wiadomo różowo nie jest...Szczególnie, ze na pomoc nie ma co liczyc Z rodzina najlepiej na zdjęciach ;-) Ale nie narzekam, ludzie maja gorzej :-)Ale jakoś tak bym chciała do 4 lat z małym w domu pobyć ale zobaczymy jak będzie....
Spac nie moge buuuu Fifi zabkuje bardzo bolesnie ;-(
 
Ja mam paru znajomych na Helence, ale jakoś tak zawsze się mijamy, a ze szkoły to utrzymuję kontakt tylko z jedną osobą i właśnie do niej jadę we wtorek. Reszta studiuje albo wyjechała do innych miast lub nawet zagranicę.
 
Hej :)
To i ja może się dołącze :). Nazywam się Kasia,jestem mamą Filipka-w grudniu 4 latka a obecnie jestem tez mamą oczekującą Małej Alicji (37 tydzień) ;).Jestem z Zabrza-też Helenka-widziałam że tutaj też Panie z Helenki :).
Miło byłoby sobie poplotkować z Wami :)
Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
Do góry