reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Maxwell własnie nie ;-) Ja dośc szybko dostałam @ :szok: pomimo karmienia..Ale ma mam okropny ZNP..I sama siebie mam dość ;-)
 
reklama
Hmmm dziewczynki a może by spróbować zgobic grupe zamkniętą, zeby pokazać dzieciaczki??? Co Wy na to???
My dzisiaj śmigamy do Bytomia na urodzinki,5, synka przyjaciołki :-)
 
Witam z rana;-)
Mój wybył z Marysią do babci, więc mam trochę luziku..
Bodzinka, niezły pomysł..tylko czy już nie mamy czegoś takiego? Chodzi mi o Mamusie z Zabrza - Forum BabyBoom . To nie jest właśnie to?
Udanej imprezki życzę..a my dzisiaj mamy wizytę koleżanki z córcią 3-letnią, małe się troszkę pobawią, a my poklachamy:p
 
Ano haha ha ha ha to jest to ;-) Ja chyba powinnam zacząć kawe pijac bo ostatnio mój poziom intelektualny równa sie prawie zeru..Aż wstyd :-( Tylko ja tam nie jestem buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Bodzinka, tylko w takim razie nie wiem - kto musi Cię zaprosić tam? Ta osoba, która zakładała ten wątek?
W sumie, ja mogę tu zamieścić fotki - dla mnie nie ma problemu..
A i przyznam Ci się, że "podglądnęłam" Twoje fotki na wątku "Mamuśki ze Śląska" - niezła laseczka z Ciebie!!:tak:30 kg w dół?Wow!!
 
Dzięki Maxwell :-) A najlepsze, że poza dziecięciem na cycu i odstawieniem leków, które brałam przed ciążą NIC nie robiłam..Taka dieta mi pasuje ;-)
 
Dzięki Maxwell :-) A najlepsze, że poza dziecięciem na cycu i odstawieniem leków, które brałam przed ciążą NIC nie robiłam..Taka dieta mi pasuje ;-)
Tym bardziej jestem pod wrażeniem..moja waga na razie szybuje w górę, juz jestem plus 15 kg, a zostało mi jakieś półtora miesiąca do porodu..więc się na razie nie przejmuję, potem zobaczymy..;-)
 
reklama
Maxwell tylko plus 15 ?? To i tak fajnie, ja z Lolkiem przytyłam ponad 30 kg...
Junior ma zapalenie oskrzeli..Zmiana antybiotyku i syropu..Ech ;-(
 
Do góry