reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej mamuśki:-)
Ja dziś mega niewyspana -położyłam się spać koło 24.00 (TzG, potem serial Układ warszawski)..a potem wstawałam co 1,5-2 godziny na siku..Marysia zrobiła pobudkę o 7.00, jak S. wyszedł do pracy i już zapomnij o spaniu..
A potem jeszcze w nocy polowałam na komara, bo mi bzykał nad uchem i mnie strasznie wkurzał:wściekła/y:..
Bodzinka - dużo zdrówka dla Filipka..
A gdzie wywiało resztę dziewczyn?:confused2:
Miłego dnia..
 
reklama
Hej:-)
Myśmy byli wczoraj w Leszczynach, u moich rodziców..Marysi wrócił już na maxa apetyt i u babci
"rąbała" wszystko jak leci - oczywiście walnęła chyba ze 4 kupki..
Ja odsapnęłam i troszkę nabrałam sił na kolejne dni..:-)
Bodzinka, a kiedy Ci naprawią kompa? I jak junior?
No i co słychać dziewczyny u Was??
 
Oszaleje..Junior wczoraj oki a dzis na zmiane spi i wrzeszczy..Do tego odebrałam Lolka z przedszkola z płaczem, ucho....Dostał nurofen i spi..a nie podobal mi ise wczoraj....po 14 pediatra..
 
Cześć dziewczyny. To jest obłęd co się ostatnio dzieje mój Bartuś też był niedawno na antybiotyku i jak byłam u lekarza to mi lekarka powiedziała, że dziennie przyjmuje około 30 takich dzieci w wieku przedszkolnym.
A tak z innej beczki to mój mąż słuchał w radiu, że PO od nowego roku chce podnieść podatki (znowu) i teraz odkrywają wszystko co PO zataiło przed wyborami teraz się dopiero dowiemy. Już i tak ledwo starcza nam na życie, a jak jeszcze podniosą podatki to będziemy w nędzy totalnej żyć. Już chyba lepszy byłby Palikot od tego całego PO. No to się wygadałam.
I jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was dostała mieszkanie z przydziału? Jeśli tak to długo czekałyści? Czy chodziłyście i same musiałyście się prosić? No bo my wynajmujemy i czekam aż pojawi się jakieś mieszkanie dla osób z moim numerem na liście, bo nawet jakbym chciała coś załatwić to nie wiem u kogo. Myśleliśmy też o kredycie na mieszkanie, bo wyniósłby nas tyle samo co teraz wynajmu płacimy, ale nie wiem czy się zdecydujemy jak nie wiadomo jaką przyszłość nam szykuje rząd.
 
Nikola_ja musisz co tydzień chodzić ogladac mieszkania do remontu i składać reflektacje...Jezeli nie zlozy nikt z mniejszym niż Wasz numerkiem wtedy Wy je dostajecie. Mój M zanim zaczął chodzic to mial numerek z dobrych pare lat a i tak chodzilismy z dobre pol roku i tylko dlatego, ze w sama Wigilie ogladalismy to dostalismy..Bo nikt prawie go nie ogladał...Niestety na mieszkanie z przydziału, takie w miare to się czeka..A dużo tych mieszkań to prawie ruina była...
 
Oszaleje..Junior wczoraj oki a dzis na zmiane spi i wrzeszczy..Do tego odebrałam Lolka z przedszkola z płaczem, ucho....Dostał nurofen i spi..a nie podobal mi ise wczoraj....po 14 pediatra..
Kurcze, przykro mi..dużo zdrówka dla obu!!!
Cześć dziewczyny. To jest obłęd co się ostatnio dzieje mój Bartuś też był niedawno na antybiotyku i jak byłam u lekarza to mi lekarka powiedziała, że dziennie przyjmuje około 30 takich dzieci w wieku przedszkolnym.
A tak z innej beczki to mój mąż słuchał w radiu, że PO od nowego roku chce podnieść podatki (znowu) i teraz odkrywają wszystko co PO zataiło przed wyborami teraz się dopiero dowiemy. Już i tak ledwo starcza nam na życie, a jak jeszcze podniosą podatki to będziemy w nędzy totalnej żyć. Już chyba lepszy byłby Palikot od tego całego PO. No to się wygadałam.
I jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was dostała mieszkanie z przydziału? Jeśli tak to długo czekałyści? Czy chodziłyście i same musiałyście się prosić? No bo my wynajmujemy i czekam aż pojawi się jakieś mieszkanie dla osób z moim numerem na liście, bo nawet jakbym chciała coś załatwić to nie wiem u kogo. Myśleliśmy też o kredycie na mieszkanie, bo wyniósłby nas tyle samo co teraz wynajmu płacimy, ale nie wiem czy się zdecydujemy jak nie wiadomo jaką przyszłość nam szykuje rząd.
Najgorsze to to, że nie ma na kogo głosować!!!Same złodzieje i inne pasożyty:wściekła/y::-:)wściekła/y:..ech..

A na mieszkaniach się niestety nie znam. Ja miałam to dobrze, że jak się ochajtałam z moim to spakowałam swoje rzeczy i przekludziłam się na "gotowe"..Seba miał już swoje mieszkanko;-)
 
Bodzinka tylko, że jak ja byłam to mi babka powiedziała, że moge oglądać tylko mieszkania które są do mojego numeru. Ja mam numer 19000, a przeważnie wystawiają do 18000 powyżej się zdarzy raz na rok. Może i powinno być tak, że każdy może oglądać wszystkie ale pierwszeństwo mają ci z niższym numerem jednak tak jak mówiłam babka mi powiedziała, że mam prawo tylko do oglądania mieszkań przypisanych do mojego numeru.
maxwell no to fajnie się miałaś. My mieliśmy możliwość kupić w bloku mojego męża 80m mieszkanie za 25 tys. ale to totalne "za..pie" i ja bym się chyba nie przyzwyczaiła, a poza tym mimo, że z teściową mam bardzo dobre relacje nie wyobrażam sobie mieć ją za ścianą (bo to mieszkanie obok było).
Co do wyborów to masz rację każdy w rządzie patrzy, żeby tylko sobie do kieszeni kase ładować. Może też lepiej by nam było gdyby w rządzie przestali się kłócić tylko zaczęli współpracować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry