reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

maxwell- wybacz za szczerosc ale za tą cene to ja mam 5 razy lepszy dywan i w ladniejszych wzorach. te wygladaja jak zwykla wyladzina to ja mam lepsza w sypialni niz ten dywan serio kochana przeplacilas moim zdaniem.
Addaa- a jak fajnie ze juz tyle zabkow ma i ze tak szybko mowi mojej szwagierki syn ma niecale 3 lata i dopiero teraz tak naprawde mowi bo wczesniej tylko mama,baba i brum brum..
 
reklama
Spoko Sabinka;-) Mi się nie wydaje, żebym przepłaciła - szukałam w "realu" i za podobne dywany chcieli koło 500-600zł.. A kolory oba mają extra!!W dużym mam złoty, a w sypialni ciemno pomarańczowy..Nie chciałam żadnych wzorków, tylko właśnie gładkie..no a najważniejsze, jestem z nich zadowolona!!:-)
 
witam,
u nas podgoda calymi dniami dolujaca wiec tak się nudzimy :( ja juz nawet jak M jest w domu po pracy z nudów zaczelam gotowac jakies nowe potrawy:-D
takze zapraszamy do nas ! buziaki
 
Hej dziewczyny,
U nas spokojniutko.Marysi wyszły w miarę bezboleśnie kolejne dwa ząbki -dolne dwójki:-):-)..No i sprzedałam swój pierwszy przedmiot na Allegro - nianię elektroniczną - nietrafiony prezent od kolegów z pracy S. :tak:
A co tam u Was? Buziaki dla dzieciaczków..
 
Maxwell- fajnie a za ile poszła? ja juz kopa rzeczy na ebay sprzedalam :D
u nas pogoda tez dolujaca, ahhh skoda gadac pozatym malemu juz prawie do konca wyszedl dolny zabek 2ka :)
 
Witam nowe mamusie:-)
Nie odzywałam się bo dzieci ciągle chore,jak nie synuś pokasływał,to Oliwka wymiotowała.teraz okazało się że musi chodzić na rehabilitację na 3 maja,wierci się przy tych ćwiczeniach okropnie:-(.no i muszę powtórzyć usg główki,które jej zrobili po narodzinach.
Pozdrawiam cieplutko:-D
 
reklama
Maxwell- jasne kasa se przyda zawsze :)A dziekuje noo juz kombinuje podnosi sie stoi i kombinuje zeby juz przechodzic trzymajac sie.:p
seeya - ojej a co sie stalo ze na rehabilitacje?? duzo zdrowka dla dzieciaczkow :*
 
Do góry