reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Czesc dziewczyny:-)
Ja juz kiedys u Was pisalam ale potem jakos wena uciekła:-p
Wiec moze jeszcze raz - jestem Baska i mieszkam w Rokitnicy;-)

Co linku, ktory podala Patrycja to ja znowu czytalam, ze ktos jakism cudem zmienil tam date.. ale teraz to we wszystkim, wszyscy dopatruja sie jakiegos spisku.. Jesli to prawda to jest to przerazajace:szok:

Seeya84 straszne to, co piszesz:szok:niezle..
 
Aha to wcale nie tak daleko:-)
Widze, ze mamy dzieciaczki prawie w tym samym wieku :-) powiedz mi czy Twoj syn to tez taki diabeł mały..?? Lena czasami przechodzi sama siebie :-p
 
Witam dziewczyny!
u nas ok maly rosnie wczoraj bylismy na szepieniu wazy juz9600,
Patrycja smaruj malemu nozdza dookola mascia majerankowa koszt ok 2zl a pomaga rewelacyjnie!do tego przy zaparciach wystarczy posmarowac brzuszek zgodnie ze wskazowkamizegara,tak samo przy kolkach :) Polecam.
A jakby w nocy maly mial albo nawet Ty problem z oddychaniem to na poduszke mozna polac kilka kropel olejku mietowego n.p olbas:)

co do linku hmmm cikawe zobaczymy w lipcu
 
reklama
Do góry