reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
maxwell na usg widac było tylko pupkę:-D
intuicja podpowiada mi,że to drugi chłopak,no i kształt brzuszka mam jak w pierwszej ciąży:-D ale jak się urodzi dziewuszka to nie będę zła:-) nastepne usg mam po 30 tyg,ale pewnie i tak się nie dowiem,moje dzieci to takie wstydliwe są:-D
problem z leukocytozą rozwiązany,to zaś teraz biegam z synkiem i sobą do dentysty,bo wiadomo że na końcówce czy po porodzie to ja i moje zęby będą na ostatnim miejscu;-)
 
ale tragedia.... ehhh :-(


co do mnie to @ spóźniała się i to grubo, ale w końcu przyszła... uffffff :tak:
Bartek tak broi że przy nim wymiękam ostatnio :confused2:
w poniedziałek jedziemy z nim do aqaparku :tak:
 
co do mnie to @ spóźniała się i to grubo, ale w końcu przyszła... uffffff :tak:
Bartek tak broi że przy nim wymiękam ostatnio :confused2:
w poniedziałek jedziemy z nim do aqaparku :tak:
Mi też już się spóźniał, ale jak kazałam w sobotę kupić test Sebie, to dostałam godzinę później:-D:-D..ale już się wystraszyłam..Niby wszystko pod kontrolą, ale różnie bywa;-)..
A jak było w aqaparku?
maxwell na usg widac było tylko pupkę:-D
intuicja podpowiada mi,że to drugi chłopak,no i kształt brzuszka mam jak w pierwszej ciąży:-D ale jak się urodzi dziewuszka to nie będę zła:-) nastepne usg mam po 30 tyg,ale pewnie i tak się nie dowiem,moje dzieci to takie wstydliwe są:-D
problem z leukocytozą rozwiązany,to zaś teraz biegam z synkiem i sobą do dentysty,bo wiadomo że na końcówce czy po porodzie to ja i moje zęby będą na ostatnim miejscu;-)
Moja Marysia też na USG albo zaciskała nóżki, albo odwracała się pupą do monitora:-D.Dopiero gdzieś koło 32 tygodnia się ujawniła:-):-).

A ja dziś jadę do doktora -chirurga naczyniowego na kontrolę..ciekawa jestem, co słychać u moich żył..:tak::sorry:
Pozdrowionka
 
Hej dziewczyny:-)
No i jestem po wizycie u doktora - wszystko w miarę ok z moimi żyłami:tak:, już nie muszę brać tabletek tych silniejszych i robić badań krwi co 2 tygodnie:-D:-)!!!
Mała odzyskała apetyt, więc myślę, że to jednak były nie ząbki, a tak długie objawy po szczepieniu..
A co u Was??
Buziaki
 
Hej dziewczyny .... U mnie tak sobie bo mam dzieci przeziebione :((( Z Seba to nie ma problemu to jemu mozna wszytsko dac ale Kubie nie i juz w poniedziałek rano bylismy z moim i dziećmi u lekarza i mamy Kubie tylko zakraplac nosek sola fizjologiczna i dawac "multicebion" i jakby sie pogorszyło to przyjść.... no ale jest lepiej... nosek juz go tak nie meczy nawet zaczął lepiej jesc bo jak miała ten nos zapchany to jadł mi tylko po 30-40 ml a przeważnie na jeden raz wcina 180ml.
No ale mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej... :))
 
reklama
Do góry