reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej mamuśki:-)
Byłam dzisiaj w pracy po bony świąteczne..wzięłam ze sobą Marysię..Wszyscy zachwyceni..Małej też dość tak podobało się u mamy w pracy - była grzeczniutka!!!Przy tych wszystkich ochach i echach - byłam z niej bardzo dumna!!:-)Wszystkie bezdzietne panienki stwierdziły, że zaprzęgną swoich facetów do roboty:-D:-D
ja sie z wami chetnie spotkam ale jak bede w polsce czyli dopiero w maju gdzieś :( ale chyba na mnie poczekacie? :D hehe
Jasne, że tak!!:-)
hmm a moze piatek :)?
Mi też piątek pasuje:tak:
aa co do przeprowadzki wkoncu przeprowadzamy sie naswoje bo caly czas mieszkalismy u mnie, i bedziemy mieszkac tez na zaborzu blizej poremby :blink:juz sie nie mozemy doczekac bo jednak sami to sami :) ja juz w glowie urzadzam kacperkowi pokoj :):-D
Moja teściówka mieszka też niedaleko Poremby - dokładniej na Wolności..Masakrycznie jest tam po zimie - same psie kupki:wściekła/y::-(..U mnie na osiedlu nie ma tego tyle..
mi pasuje i kawa i spacer :tak: pogoda jest fajna więc można pospacerować. Mały może wychodzić od czwartku więc koniec tygodnia mi pasuje :tak:
To jak się umawiamy na piątek- spacer czy kawka u mnie?:-)
 
reklama
Ollcia, dobrze mi się wydaje, ze macie dzisiaj rocznicę?A więc:
Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

Buziaki kochana!!!:-):-):-)
 
Witam mamusie:)
Ale naprodukowałyście stron,musiałam troszke nadrobić.
Ja wciąż biegam i załatwiam lekarzy i badania,posiewy,laryngolog i dentysta ok,jutro CRP,i niech gin się zastanawia o co chodzi:)
Synek u dziadków-wylądował w szpitalu,podobno ma grype żołądkową,ale w czwartek wraca do domku to mamusia sie nim zajmie,chyba juz go do babci nie puszczę samego:)
Pozdrawiam:)
 
To jak się umawiamy na piątek- spacer czy kawka u mnie?:-)

ja się dostosuję :tak:
powiem tak - chętnie napiłabym się kawusi , z drugiej strony spacerek też fajny ;-) jeśli będą inne dzieciaczki to może być kawa, jesli nie - mój dzieć z pewnością spokojniejszy będzie na spacerku.

Ollcia, dobrze mi się wydaje, ze macie dzisiaj rocznicę?A więc:
Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

Buziaki kochana!!!:-):-):-)

tak, tak - dzisiaj mijają 2 lata od naszego slubu, miło że zauważyłaś :tak: mieliśmy iść na romantyczną kolację, ale ze względu na nogę w gipsie męża kolacja w restauracji przełożona , a dzisiaj świętujemy w domku ;-)
no i dziękuję za życzenia, kochana :*

Witam mamusie:)
Ale naprodukowałyście stron,musiałam troszke nadrobić.
Ja wciąż biegam i załatwiam lekarzy i badania,posiewy,laryngolog i dentysta ok,jutro CRP,i niech gin się zastanawia o co chodzi:)
Synek u dziadków-wylądował w szpitalu,podobno ma grype żołądkową,ale w czwartek wraca do domku to mamusia sie nim zajmie,chyba juz go do babci nie puszczę samego:)
Pozdrawiam:)

kurcze, Seeya, to już 22 tydzień? ale zleciało! już za półmetkiem :szok:
 
Witam,

Jestem tu 1 raz, trochę będę musiała się naczytać żeby być na bieżąco :tak:
Chętnie oddam 1 puszkę mleka Enfamil Premium 1 ( hermetycznie zamknięta, ważność 10/2011)
Jeśki ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.
Pozdrawiam
 
Witam,

Jestem tu 1 raz, trochę będę musiała się naczytać żeby być na bieżąco :tak:
Chętnie oddam 1 puszkę mleka Enfamil Premium 1 ( hermetycznie zamknięta, ważność 10/2011)
Jeśki ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt.
Pozdrawiam

I kolejna zabrzanka dotarła do grona BB!!!
Kamila skad jesteś ??? ( dzielnica )
 
reklama
Do góry