reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

cos poważnego było?

Jak miał 4 miesiace zauwazylismy ze ma stopki krzywe...zanim dostałam termin do odpowiedniego lekarza minęlo kilka miesiecy no a potem 7 miesiecy rehabilitacja ćwiczenia i pomogło... Za szybko rosł i w stawie skokowym kości nie wyrabiały... wtedy miałam obawy czy bedzie normalnie chodził ale teraz jak na to patrze z perspektywy czasu to nie było sie czego bac... Młody biega szaleje a nawet nie poznac ze kiedys cos tam było nie tak :)))
 
reklama
Jak miał 4 miesiace zauwazylismy ze ma stopki krzywe...zanim dostałam termin do odpowiedniego lekarza minęlo kilka miesiecy no a potem 7 miesiecy rehabilitacja ćwiczenia i pomogło... Za szybko rosł i w stawie skokowym kości nie wyrabiały... wtedy miałam obawy czy bedzie normalnie chodził ale teraz jak na to patrze z perspektywy czasu to nie było sie czego bac... Młody biega szaleje a nawet nie poznac ze kiedys cos tam było nie tak :)))

no to fajnie ;] my tez chodzimy a raczej chodzilismy na rehabilitacje z winy wczesniactwa


a tu do poczytania o szczpeionkach ....
Szymonek Jurczak • Nie truj dziecka szczepionkami!
Szymonek Jurczak • „Szczepionkowa wojna”
Szymonek Jurczak • Szczepienia a autyzm
 
Dokładnie!!!! Wiadomo ze po niektorych szczepionkach moga wystąpić jakieś działania nie pożądane ale to raczej rzadko...

niedawno czytałam nawet w Twoim Dziecku że każda szczepionka zanim trafi na rynek jest dokładnie sprawdzana przez WHO.

Ja w każdym razie w to nie wierzę, a Bartek szczepiony był szczepionkami 5w1.
 
niedawno czytałam nawet w Twoim Dziecku że każda szczepionka zanim trafi na rynek jest dokładnie sprawdzana przez WHO.

Ja w każdym razie w to nie wierzę, a Bartek szczepiony był szczepionkami 5w1.

Ja tez szczepie dzieciaczki i jak dotąd nic sie nie stało i wątpie ze kiedykolwiek sie stanie... Nigdy nie miałam nic przeciwko szczepionek i troche nie rozumie tych mam które nie chcą szczepić swoich dzieci, no ale to ich dzieci i ich wybór.
 
otóż wszystkie sa badane i przechodzą jesli maja wypisane na etykiecie jakie mogą powodować skutki uboczne.
tez nie rozumiem rodziców którzy nie szczepią dzieci ja szczepie ale nie skojarzonymi !
 
Patrycja, a szczepiłaś na rota i pneumo?

Na rota nie bede szczepic w ogole bo po 1 kilka moich znajomych w różnych stron polski po zaszczepieniu dziecka na rota i tak na to zachorowały a po 2 nawet lekarka odradza szczepienie na rota. A co do pneumo to bede szczepic ok 3 miesiące przed pójściem do przedszkola.
 
reklama
Witam!
U nas ok,poza tym ze mały zepsul mi kompa znaczy klawiature w lapku ,no i jeszcze kaszelek i katar, nestety caly czas czekamy na to badanie alergologiczne,
co do szczepien ja jestem za szczepieniami, moj maly nie ma jeszcze wszystkich przez dluga zoltaczke i teraz caly czas choruje... a z dodatkowych szczepien to teraz bedziemy szczepic na pneumokoki i meningokoki, a jak skonczy 1r.z to przeciew zaapaleniu mozgu,bo ja uwielbiam lasy a nie chce malego narazac,

co tam jeszcze aa 1 lipca zaczynamy przeprowadzke to jeszcze 4 miechy, ale sie nie moge doczekac,
poza tym do 2lat mam zamiar oltworzyc sklep art. dla niemowlat w centrum zabrza, bo czegos takiego po prostu brakuje.;licze na dotacje z uni czy pupu, no i troche tesciowie obiecali pomoc.może sie uda,bo mam troche pomyslow:-)
 
Do góry