reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

witamWas!
i co dziewczyny mialsymy sie spotkac a tu chyba klapa,chyba ze umowilyscie sie jakos, no nic.Teraz to pewnie dopiero po swietach sie spotkamy,
ja jestem za jakims spacerkiem,i najlepiej jakos po srodku zabrza bo u mnie ciezko z dojazdem, znaczy nie mam prawka, i bede musiala jechac autobusem czy taxi.
mysle ze moze moglybysmy sie spotkac w centrum albo n.p w parku dubiela :)
 
reklama
witamWas!
i co dziewczyny mialsymy sie spotkac a tu chyba klapa,chyba ze umowilyscie sie jakos, no nic.Teraz to pewnie dopiero po swietach sie spotkamy,
ja jestem za jakims spacerkiem,i najlepiej jakos po srodku zabrza bo u mnie ciezko z dojazdem, znaczy nie mam prawka, i bede musiala jechac autobusem czy taxi.
mysle ze moze moglybysmy sie spotkac w centrum albo n.p w parku dubiela :)

Ja jestem w parku od kilku dni codziennie :))) mam tak fajnie ze mieszkam 5 minut od parku :))
 
witamWas!
i co dziewczyny mialsymy sie spotkac a tu chyba klapa,chyba ze umowilyscie sie jakos, no nic.Teraz to pewnie dopiero po swietach sie spotkamy,
ja jestem za jakims spacerkiem,i najlepiej jakos po srodku zabrza bo u mnie ciezko z dojazdem, znaczy nie mam prawka, i bede musiala jechac autobusem czy taxi.
mysle ze moze moglybysmy sie spotkac w centrum albo n.p w parku dubiela :)

spotkanie było, było, a właściwie mini spotkanie bo tylko ja i Maxwell się spotkałyśmy... tu od 2 dni była cisza jeśli chodzi o wspólny spacerek... ale ja nadal jestem za :tak: chętnie Was poznam :tak:
a co do spotkania, to Marysia jest przeurocza :tak::tak::tak: jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach, a jaka spokojniutka :tak: za to Bartek tak łobuzował że szok, aż mi głupio było :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
następnym razem na bank na spacerku wolę, przynajmniej będzie grzeczniejszy, bo tak to tylko kombinuje :sorry2:
 
witamWas!
i co dziewczyny mialsymy sie spotkac a tu chyba klapa,chyba ze umowilyscie sie jakos, no nic.Teraz to pewnie dopiero po swietach sie spotkamy,
ja jestem za jakims spacerkiem,i najlepiej jakos po srodku zabrza bo u mnie ciezko z dojazdem, znaczy nie mam prawka, i bede musiala jechac autobusem czy taxi.
mysle ze moze moglybysmy sie spotkac w centrum albo n.p w parku dubiela :)
Temat spotkanie w sumie już trwał dobry tydzień..No i spotkałyśmy się - we dwie wraz z dzieciaczkami - ja i Ollcia:tak:..
Park Dubiela to bardzo dobry pomysł:-), mam niedaleko, więc spokojnie z wózkiem bym mogła przydreptać..Teraz pytanie - kiedy?:-)
spotkanie było, było, a właściwie mini spotkanie bo tylko ja i Maxwell się spotkałyśmy... tu od 2 dni była cisza jeśli chodzi o wspólny spacerek... ale ja nadal jestem za :tak: chętnie Was poznam :tak:
a co do spotkania, to Marysia jest przeurocza :tak::tak::tak: jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach, a jaka spokojniutka :tak: za to Bartek tak łobuzował że szok, aż mi głupio było :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
następnym razem na bank na spacerku wolę, przynajmniej będzie grzeczniejszy, bo tak to tylko kombinuje :sorry2:
Ollcia, Ty się nie masz czym przejmować!!!:tak:Bartuś też jest przeuroczy, a że nie usiedzi na pupie??Cóż, taki wiek!!:-D:-D Marysia po spotkaniu ładnie zasnęła, a jakbyś widziała pieluchę od niej - szok:szok::-D:-D!! Chyba, jak płakała, to musiała zrobić niezłą kupkę!!:-):cool2::-)
Buziaki i do zaś;-)
 
reklama
maxwell - a stara bieda.. pogoda nam sie zepsuła od piątku tak ponuro deszcz i wiatr.. jakoś tak niefajnie ito ma być wiosna .A pozatym mały marudny coprawda kolki ma już rzadziej ale cały czas chce na rączki i bujać :D A jak u ciebie?
 
Do góry