reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

aaaa;-)mi sie te wszystkie nazwy mieszaja, jak kacperek bedzie troszke wiekszy a ja zrobie sobie wkoncu te nieszczesne prawko to gdzies tez mam zamiar sie wybrac bo juz patrzec na siebie nie moge,
maxwell i seeya, marzenka gdzie jestescie ???
 
reklama
Cześć kochane:-)
Byłam dzisiaj w przychodni na kontroli z tym moim cyckiem - na szczęście juz wszystko ok i jutro wracamy do Zabrza (do tej pory byłam u rodziców)..
W sobotę minęły moje ostatnie dwudzieste i powitałam trójeczkę z przodu..ech, jak to leci:tak::-:)tak:..
A co u Was, dziewczyny?:)
Buziaki
 
Cześć kochane:-)
Byłam dzisiaj w przychodni na kontroli z tym moim cyckiem - na szczęście juz wszystko ok i jutro wracamy do Zabrza (do tej pory byłam u rodziców)..
W sobotę minęły moje ostatnie dwudzieste i powitałam trójeczkę z przodu..ech, jak to leci:tak::-:)tak:..
A co u Was, dziewczyny?:)
Buziaki

to super że już czujesz się dobrze :tak:
no i STO LAT :tak:
 
troszkę się nie odzywałam ale ta zima mnie dobija i nic tylko bym spała:-(
mi fitness też by się przydał,miałam zamiar się zapisać gdzieś ale pojawiła się fasolinka i nic z tego:-)na razie ściągnęłam sobie z neta fitness dla ciężarnych i jogę, i ćwiczę z brzuszkiem przed telewizorkiem:-D
zdrówka dla wszystkich dzieciaczków życzę:-)
 
troszkę się nie odzywałam ale ta zima mnie dobija i nic tylko bym spała:-(
mi fitness też by się przydał,miałam zamiar się zapisać gdzieś ale pojawiła się fasolinka i nic z tego:-)na razie ściągnęłam sobie z neta fitness dla ciężarnych i jogę, i ćwiczę z brzuszkiem przed telewizorkiem:-D
zdrówka dla wszystkich dzieciaczków życzę:-)

zapisz sie na cwiczenia dla ciezarnych
 
reklama
Do góry