reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

ada na stalmacha w zabrzu w przychodni od marca ma byc "puszczona"wanna

Ada - wiesz co to bylo pewne ze dziecko umrze ogolnie w PL każa rodzic takie dzieci a w UE takie płody sa usuwane.Ja nie wiem co bym zrobiła - bo to trudne jest naprawde ale jak widze co ludzie ,rodzice przechodza to chyba wolałabym usunac znaim dziecko sie urodzi i tak naprawde je pokocham, a tak - to masz dziecko i nie wiesz jak dlugo sie nim nacieszysz! Kasia ciesyzal sie chiwle bo niespełna 7 miesiecy!
 
reklama
NOO WKONCU SIE ODEZWALYSCIE:-D
ja tez caly czas zagladam a tu pusto,

A to colloseum to jest to na sobieskiego, czy tam obok multikina,

a ja musze zmalym isc do alergologa znow zapalenie oskrzeli, juz teraz wiadomo ze to ma podloze alergiczne:-:)-:)-:)-(a mi sie wyć chce:angry:
 
reklama
NOO WKONCU SIE ODEZWALYSCIE:-D
ja tez caly czas zagladam a tu pusto,

A to colloseum to jest to na sobieskiego, czy tam obok multikina,

a ja musze zmalym isc do alergologa znow zapalenie oskrzeli, juz teraz wiadomo ze to ma podloze alergiczne:-:)-:)-:)-(a mi sie wyć chce:angry:

jejku, jak mi szkoda Kacperka :-:)-(

a Colloseum jest na hali mosir. Na sobieskiego jest Active.
 
Do góry