reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Ollcia gratulujemy ząbka. :tak: Ten wasz gościniec naprawdę fajny, my na wczasy wybierzemy się dopiero w przyszłym roku :zawstydzona/y: bo na razie to nasz Bartuś za mały. A wy na jak długo jedziecie? No i mam nadzieję, że po Twoim powrocie w końcu się spotkamy.

oj nie na długo, tylko 8 dni, ale dla mnie w tym momencie 8 dni :-D:tak: w przyszłym roku może uda się na dłużej :tak: no i koniecznie spotkanko na początku września :tak::tak::tak:
jak Bartek? chodzicie jeszcze na rehabilitację?
 
reklama
Spotkanko na początku września to już przymusowe :-D Chodzimy na rehabilitację i początek ćwiczeń jest fajny, ale końcówka to jeden wrzask :zawstydzona/y: Ja stamtąd wychodzę mokra jak po saunie, normalnie nie mogę tego słuchać. No będziemy się ćwiczyć jeszcze do połowy września i zobaczymy co powie pani doktor na kontroli.
W niedzielę byliśmy w Ogrodzie Botanicznym, spacerek udany starszy wybawił się na placu,a młodszy zadowolony się przyglądał. :-) Tyle że ja wróciłam cała ulana przez Bartka, no ale cóż uroki odbijania mojego malucha :sorry2:
 
A my dzisiaj idziemy na działeczkę korzystać ze słonka :-) starszy pewnie pokąpie sie w basenie, a młodszy zrelaksuje z mamusia na leżaku na powietrzu. ;-)
Ollcia gratuluję postępów Bartusia i życzę wam udanego wyjazdu, oby pogoda dopisała.
 
Ollcia wielkie gartki dla Bartka!!!!
My dzisiaj z Lolkiem jedziemy na weekend do forumowej mamuśki:tak::tak::tak:
 
Ja miałam cięzkie dni...W niedziele jak wróciłam to zdechła nam sunia...Wygląda na to,że ja otruto:-:)-(Bardzo to przeżyłam.Ale,że nie potrafie egzystować bez psa, pojechałam do schroniska i zamiszkała u nas Lejla
 
Bodzinka współczuję ci z całego serca, bo wiem co to jest strata ukochanego zwierzaka:-(
Cudna ta wasza Lejla :happy:
A u nas nic nowego, starszy syn doprowadza mnie na skraj nerwicy :no: taki niedobry, że momentami to wysiadam. :wściekła/y: Mam nadzieję, że mu to niebawem minie.
Pozdrawiamy :-)
 
reklama
Bodzinko przyłączam się do kondolencji z powodu poprzedniego pieska. buu ludzie potrafią być głupio wredni :no: sliczna ta Lejla i wygląda na bardzo żywego i wesołego psa. mam nadzieję, że jest ok i dobrze się rozwija. tez mam nowego pieska, Tajgę, szczeniak jest niesamowity i wymaga dużo pracy ale nie narzekam i cierpliwie ją ćwiczę. mam nadzieję, że będziesz miała z Lejli tyle samo radości
Aniula - fajne USG 3D i 4D robią w katowicach w feminie na ul królowej jadwigi 8. koszt to ok 250zł za 4D. to usg jest bardzo nowoczesne i oceniane przez jakiś fachowców od badań prenetalnych. też tam byłam. fajnie, dokłądnie, kompetentnie. w ramach badań prenetalnych masz prawo do 2 darmowych usg. wystraczy skierownie od gin. automatycznie dostają je osoby po 35 roku życia albo właśnie jak gin da ci skierowanie (mi dała skierowanie bo miałam/mam zagrozoną ciążę). popytaj sie u lekarza

mam już ubranka dla młodego - po prostu pełna szafa pożyczonych łaszków :-) chłopak ma więcej ubrań ode mnie ale z tego co słyszałam naturalnym stanem maluchów jest brud i przebierac je trzeba 10 razy dziennie:-D

a czytałyscie może felietony Leszka Talko? nieźle się usmiałam jak opisywał swoje dzieci - jeśli choć część jest prawdą to współczuję Wam już a sobie od listopada

buźka
 
Ostatnia edycja:
Do góry