reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
My najprawdopodobniej niegdzie nie pojedziemy bo Kuba bedzie miał niespełna pół roku.... Ale jeszcze nie rozmawialiśmy na ten temat.....
 
my nawet mamy zalecenie zeby jechac nad morze z malym przez te ciagle infekcje drog oddechowych, wiec napewno bedziemy jechac podkoniec sierpnia taki okres gdy wiecej jodu mozna powdychac, tak na\m lekarka powiedziala, za niedlugo bedziemy szukac osrodka, mysle o łebie albo ustce :)
 
Ostatnia edycja:
Hej kobietki :-D
Dawno się nie odzywałam, bo miałam małego doła. Chłopaki tak dawały popalić, że masakra. Starszego roznosi energia :dry: a młodszemu idą dawno wyczekiwane zęby.

Patrycja witaj wśród nas fajnie że dołączył ktoś nowy.
Adddaaa dużo zdrówka dla twojego malucha, bidulek tyle wychorował się.

A ja się relaksuję ;-) mąż ze starszym pojechali na halę pokopać piłkę z kumplami, a młodszy śpi. A później babcia zostaje z urwisami, a my zmykamy do znajomych :-D

My też na wczasy nad morze, koniec lipca i domek mamy zaklepany, a ja to nie mogę się juz doczekać wyjazdu :tak:
 
my nawet mamy zalecenie zeby jechac nad morze z malym przez te ciagle infekcje drog oddechowych, wiec napewno bedziemy jechac podkoniec sierpnia taki okres gdy wiecej jodu mozna powdychac, tak na\m lekarka powiedziala, za niedlugo bedziemy szukac osrodka, mysle o łebie albo ustce :)

mozliwe ze jak po ślubie nam jakas zostanie to tez podjedziemy nad morze do Jastrzebiej góry - mamy tam zaznajomionych ludzi i w maire tanie domki i kwatery ale to sie zobaczy ! Adaa szkoda ze twoj synek nie wcześniak bo wczesniaki maja refundacje wypadow na rehabilitacyjne turnusy ....
ale mozecie ubiegac sie o sanatorium wasza lekarka powinna dac sierowanie do nfz tu
 
Wiadomość typu ogłoszenie:

Zachęcam to wejścia na regionalne fora a w szczególności:

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk, Łódź, Lublin, Szczecin, Bydgoszcz, Rzeszów, Białystok i Olsztyn.

Organizowane są spotkanie mam BB i oto więcej informacji na ten temat:

cytat Bestyji: "Firma J&J stała się partnerem babyboom.pl i to ona będzie wspomagała większość przedstawionych poniżej projektów.

Na chwilę obecną do dat wyznaczonych przez Was postaramy się dopasować wynajęcie lokali. Najprawdopodobniej będą to szkoły rodzenia. Niestety może się okazać tak, że będziemy musiały zasugerować Wam inną datę gdyby się okazało, że miejsce w wybranym przez Was terminie jest już zajęte.

Chcielibyśmy też by spotkania miały jakiś temat , myśl przewodnią.
Pierwsze spotkania, na które się właśnie umawiacie, najprawdopodobniej będą przybliżały zagadnienie masażu niekoniecznie tylko niemowląt, może też starszych dzieci czy dorosłych.

Prelekcje, zakładamy, będą zamykały się w 15-30 minutach. Mogą trwać dłużej jeśli temat wam podpasuje i będziecie miały do prowadzącej osoby pytania.
Nie chcemy jednak byście na takim spotkaniu nie miały później czasu na swobodne babskie ploteczki a szacujemy ,że spotkania -szczególnie te z młodszymi dziećmi - trwają przeciętnie 2-3h.

Przewidujemy także warsztaty np "chustowiązanie" , "joga - także z dziećmi" , może coś bardziej artystycznego jak "decoupage".
Tego typu warsztaty będą dłuższe około 1-2h. Będziemy się starali również zapewnić kogoś do opieki , szczególnie podczas spotkań angażujących bardziej mamy niż maluszki.
Na spotkaniach może się pojawić ktoś z babyboom.pl oraz J&J

Jeśli macie jakieś sugestie , pytania albo pomysł na temat prelekcji czy warsztatów, piszcie."

(do aniaslu albo Bestyja :p )


wklejam z innego dzialu ale nas to tez moze dotyczyc
 
Witam mamusie:) Miło zobaczyć kogoś nowego:-)
Ja wciąż latam po lekarzach-laryngolog załatwiony(w jeden dzień-bez kolejki:-)),teraz czekam na posiew i do dentysty:baffled:Podejrzewam że ta infekcja jednak od pęcherza,bo teraz mi wyszły szczawiany wapnia w moczu,zobaczymy co z posiewem.
Czytam o waszych planach wakacyjnych i zazdrość mnie żżera:zawstydzona/y: Niestety w te wakacje ja pojadę na porodówkę,więc raczej się nie opalę:-D
Brzuch rośnie jak balon i nawet dresy już mnie cisną:no: Na szczęście dziadek zabiera młodego na wieś to będę miała czas w spokoju wybrać się na zakupy,bez ciągłego jęczenia,że go nogi bolą;-)
Trzymajcie się ciepło kobietki,podobno już niedługo będzie cieplej:-)
 
Seeya ja tak mialas w ostatnie wakacje i tez mialam termin na 26 lipca :) po porodzie bylam blada jak sciana, i do tej pory jestem :> jakos malo czasu.
a wlasciwie to mialam wszystko gdzies bo caly czas czekalam na malucha :)
jak narazie bardziej niz na wakacje czekam na wiosne, bo ta zima to przesadza wtym roku.
 
reklama
Do góry