reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej dziewczyny:-)
Kurcze, ale jestem wkurzona..jakiś czub porysował nam punciaka pod Biedronką - zrobił głęboką długą pichę na drzwiach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Co za ludzie:baffled::wściekła/y:
Eve, współczuję tych Twoich nudności..ja przy obu ciążach, to może raz czy dwa mnie zemdliło..
Na kiedy masz w ogóle termin?
Rodako, nieźle z tymi terminami..tym bardziej, że pracujesz w służbie zdrowia:baffled::-(

A tak jeszcze chciałam się spytać, czy nie słyszałyście może o kimś, kto szuka do kupna mieszkania na Waryniolu?
 
maxwell no, służba zdrowia zawsze ma do d...y ;/ A z samochodem nie najlepiej ;/ Sprzedajecie mieszkanie na waryniolu??? Ja chcę się zamienić na tamto osiedle ;)
 
Maxwell dzieki za współczucie:) ale dzisiaj to już przesada. Obudziłam się o 5.30 z takim "kamieniem na żołądku" i myślałam, że umrę. Wisiałam na ubikacją pół godziny i nic. To jest dopiero masakra. Chce mi się ciągle wymiotować, a nie umiem :( a termin mam mniej więcej 10 lutego, ale dzisiaj jade do lekarza więc dowiem się dokładnie ;)

Rodako autko oglądnęłam :) mi się podoba, ale jeszcze muszę z mężem pogadać. Napewno się odezwę w tej sprawie, niezależnie od jego decyzji. A powiedz mi tak na zapas... nie byłoby problemu gdyby małż chciał je osobiście zobaczyć? w końcu mu prawie sąsiadki :)
 
Ostatnia edycja:
Rodako, my chcemy sprzedać nasze (2-pokojowe) i kupić 3-pokojowe albo na naszym osiedlu, albo w pobliżu, np. na Koperniku lub Skłodowskiej-Curie..
Eve - biedna..trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę:tak:
 
eve Może mąż podejść w razie czego ;P zapraszamy ;) współczucia z mdłościami!! :( ja miałam w ciąży spokój całkowity ;) uff

maxwell rozumiem z tym mieszkaniem ;) powodzenia!
 
Hej dziewczyny:-)
Ja wczoraj zamieściłam ogłoszenie na Tablicy.pl i..ruch jak w młynie...ale wśród pośredników - każdy chce wystawić nasze mieszkanie..ech..coś mi się zdaje, że dopiero po wakacjach coś może ruszyć. Teraz ludzie myślą o urlopach chyba raczej..
Spotkałam się dzisiaj z Kasiurek:-) Jaką ma śliczną córeczkę!!!I grzeczną;-) W ogóle fajna dziewczyna z Kasi;-)
Może i Wy się dołączycie następnym razem?:-)
Eve, jak po badaniu wczorajszym?
Rodako, widzę, że Twoja Laurka niebawem będzie mieć dwa latka:-) Kiedy rodzeństwo?:-) Czy nie planujecie?..
 
Rodako rozmawiałam z mężem, ale musi to przemyslec. ech ci faceci...

Maxwell po badaniu super. Dzidzia ma 11 mm i na usg wyszedł 7w2d termin na 3 lutego, ale moja gin mi wyliczyła wedlug ookresu na 7 lutego :) mąż aż łzy w oczach miał jak zobaczył ta ciemną kropeczkę :)
co do następnego spotkania to ja chętnie!
 
Hej laseczki:-)
My byliśmy dzisiaj na urodzinach u syna brata Seby - skończył całe dwa latka;-):-D wróciliśmy, więc na chwilkę siadłam na BB;-)
Kurcze, jeszcze dwa dni i ..mała "idzie" do żłobka..aż mnie coś boli, jak sobie o tym pomyślę, ale co robić?..niestety, inaczej sie nie da..musimy spróbować..
Eve - gratuluję raz jeszcze, zobaczyć maleństwo na monitorku to niesamowite uczucie i przeżycie..
Miłej nocy kochane..
 
reklama
maxwelldziekuje ;* a tym żłobkiem się tak nie martw! Rozumiem, że takie "rozstanie" nie jest łatwe, ale tak jak piszesz... inaczej sie nie da :)

A ja się męczę od kilku dni z przeokrutnymi mdłościami :( masakra jakas!

poza tym dziewczyny... obiecałyuśmy sobie, ze bedziemy cześciej pisać żeby nasze zabrzańskie forum nie wymarło :)

miłego dzionka!
 
Do góry