reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej
wink2.gif

Och, ciężka noc za nami..Marta budziła się co 1,5 lub 2 godziny, trochę się napiła, zasypiała i tak w kółko..około 5.30 był już koniec - marudera włączyła..A zęba jak nie widać, tak nie widać. Punkt 8.00 zadzwoniłam do poradni zapisać ją na szczepienie, to jak pediatra zajrzy jej do dzióba, to może mi coś powie więcej
baffled5wh.gif
unhappy.gif

Jutro jedziemy do Wisły na 5 dni (do niedzieli), więc ja obiecuję, że po powrocie będę tu zaglądała;-):-), no i pisala!:tak:
Rodako - co za miszung zrobiłaś w przychodni? Bo rozumiem, że masz na myśli przychodnię na ul.Wolności (ta na skrzyżowaniu przy policji?)..U której lekarki byłaś? My chodzimy do dr Pindel..
Eve, ja też lubię M1:tak:;-) Tam też chodzę do fryzjera (do Lovely Looka)..Trzymam kciuki za spokojny przebieg ciąży u Ciebie;-)
Miłego dnia dziewczyny!!

ps.jeszcze pakowanie przede mną, wrrr..jak ja tego nie lubię:-:)-(
 
reklama
bry ;)

Jak nastroje po meczu??? Wczoraj spontanicznie wpadła do nas moja koleżanka i oglądaliśmy w trójeczkę, super było ;) A wynik zadowalający ;)

eve przeczytałam odpowiedz, rzeczywiście fajnie wyszło ;) To ładnie, że przywędrowałaś za mężem ;) Gdzie na Helence mieszkacie, na starej czy nowej?

maxwell Miłego odpoczynku!!! Czekamy na Ciebie :) Co do przychodni, to pokombinowałam trochę, bo nie można być w 2ch jednocześnie, byłam u Piaseckiej, fajna babka :) A zębolek wyjdzie ;)
 
no i jak tam dziewczynki z aktywnością???? Nie ma Was :(

Byliśmy dzisiaj u rodziców na grillu, było super, piękna pogoda, piękne słonko ;)

Słuchajcie co nam się dzisiaj przytrafiło... wracaliśmy od rodziców, pędziliśmy na mecz bo była 20:20 i tu nagle... samochód zaszarpało i zgasł... zabrakło benzyny. Wiecie gdzie? Na wysokości cmentarza w mikulczycach, więc do każdej stacji paliw super daleko... Więc ja z Laurą wsiadłyśmy w autobus, akurat był za 2 minuty, a mąż wziął butelkę 5l z wody (świeżo po zakupie, więc wylał jej zawartość) i dylał na stację koło Macro ;/ masakra. Ja zdążyłam dojechać, wykąpać siebie, Laurę, nakarmić ją, położyć, a mąż dopiero doszedł na stację. Podwiozła go jakaś dziewczyna ze stacji (hmm, nie wiem czy powinnam się martwić ;P) i był w domu na przerwie między połowami ;) Nieźle co? Teraz mamy nauczkę, że jeśli jest wskazówka na pomarańczowym miejscu skali to trzeba pilnie! zataknować ;)
a mecz...mnie zawiódł i zasmucił ;( Straciliśmy szansę i teraz inni będą się fajnie bawić i walczyć o szansę... a nasi... niech idą kopać, ale węgiel, a ie piłkę ;(
 
Hej dziewczyny, wróciłam:-)
Pierwsze dwa dni porażka - lało, że szok..potem już super!!;-) Wypoczęliśmy, trochę się zjaraliśmy i już niestety trzeba było wracać. Jutro S. do pracy, a ja znów sama z dziewczynkami..
Rodako, niezła przygoda z tą benzyną..:baffled::-( A wczorajszy mecz - porażka..tyle okazji w pierwszej połowie, a w drugiej znów padły im baterie..
Eve, co tam u Ciebie?;-)
Bodzinka, halo halo!!!!
 
Hej dziewczyny Zabrzanki ;*
Nie odzywałam się dawno, bo nawet nie miałam czasu żeby tu zajrzeć. Brzydka ja!
Od kilku dni męczę się z porannymi? nudnościami, które występują od rana do wieczora. Wczoraj jechałam do mamy do opolskiego, a dzisiaj byłam na małej imprezce rodzinnej. Ależ upał! Ta temperatura tak męczy, że nic więcej się nie chce jak zasiąść przy stole i pić, i pić, i pić.... Poza tym ostatnio mam jakieś złe samopoczucie, ciągle ziewam i wszystko mnie drażni. Szczególnie wczorajszy mecz!!! Ale co tam, Polacy i tak pokazali klasę, ładnie zagrali tylko szkoda, że tylu akcji nie wykorzystali. Ale jak same dobrze wiemy, że każdy kibic jest ekspertem w dziedzinie piłki nożnej, ale jakby sam musiał 90 minut zadylać po boisku za piłką to pewnie po 10 już by go musieli reanimować! Przynajmniej tak by było w moim przypadku :-) i nie dam sobie ręki uciąć, że do 10 minuty bym wytrzymała! ;D

Piszcie co tam u Was słychać dziewczyny?
 
eve - gratulacje ;]

a ja wide ze tu o meczach yhh ja nie ogladam tylko widze po reakcji meza ze cos nie tak i potem na fb widze ze pregralismy czy cos takiego ze nie dostalismy sie do cwierc finalu czy cos
 
bry ;)
ależ pogoda. Wsiadłam dzisiaj do samochodu i prawie się ugotowałam ;/

Heh, ja zalatana, bo mama od dzisiaj jest w szpitalu, czeka na operację, więc mogę nie zaglądać tu tak często jak bym chciała...
poza tym byłam dzisiaj u chirurga zapisać się na zabieg wycięcia znamienia, a ona mi na to, że tak, to trzeba wyciąć na bloku operacyjnym, ale mam zadzwonić za 2 tyg i zapytać się czy mają już nowy kontrakt, bo im się poprzedni skończył! śmiech na sali!!!

Może chce ktoś kupić daewoo tico???

idę spać, bo jakoś padam dzisiaj, chyba z nadmiaru emocji...
dobranoc ;)
 
reklama
Rodako a ile za to tico? i w ogole powiedz cos o nim :) My z mężem narazie mamy jedno autko, bo moje sprzedałam zaraz poo ślubie chlip, chlip :-(

ależ upał! Chodzić się nie chce, siedzieć się nie chce, leżec też nie...
 
Do góry