reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

no własnie ;]

Rodako - no ja wiem ze nie leczona infekcja z tym,zę ja robilam ten posiew,wymaz i antybiogram i jedynie co mam to pałeczki kwasu mlekowego -obecne. A z tego co wyczytalam to jest to norma i potrzbene nic wiecej nie ywkryli wiec nie wiem o co kaman!!!
 
reklama
Hej dziewczynki:-)
Dziękujemy za gratulacje!!! Martusia jest słodziutka, ale daje troszkę popalić ze spaniem..w dzień śpi, a w nocy buszuje..
Poród - szybki, ale bolesny..wszystko "rozegrało się" od 6.00 (odeszły wody) do 12.42 (mała na świecie) - no i mamy Andrzejkowego bobaska:-D..Mała miała 3530g i 57cm..
Marysia powoli oswaja się z myślą o byciu starszą siostrą - raz całuje i głaszcze małą, a raz ją olewa i przebija samą siebie w wymyślaniu różnych głupot:-(..
Eewa, jak Majeczka w przedszkolu?
Bodzinka - spóźnione życzenia dla Filipka:-)
Kasiurek, ja nie pomogę, bo nie miałam przepisanego tego..
A tu moje skarby:
DSCF0674 [DVD (PAL)].jpgDSCF0688 [DVD (PAL)].jpg
 
Maxwell -
Cieszę się że wszystko u was w porządku i już jesteście w domu, z drugim dzieciaczkiem to trochę inaczej bo jednak trzeba sie czasmi rozdwajać ale za to mniej nerwów.
Majka przyzwyczajajła się 3 tygodnie, a od Mikołaja jest już dobrze, chociaż rano lubi sobie trochę pomarudzić, za to je lepiej w przedszkolu niż w domu.

Rodako -
Teraz mieszkam na Waryniolu ale przez 20 lat mieszkałam na Helence.

Kasiurek-
Czytałam że rodzisz w marcu, moja Majka jest kwietniowa, niestety do rozmiaru 80 nie mam już ciuchów ale powyżej już tak.Chętnie pozbędę sie za grosze.
Za to chętnie oddam za darmo komodę z wanienką i przewijakiem, niestety przewijak zniszczony ale mozna go wyymienić bo ja juz raz wymieniałam.

Jak tam przygotowania do Świąt? sprzątanie , zakupy, prezenty?
 
hej
Maxwell niestety nie pomogę :( Jak sie czujesz jako podwójna mama???
Eewa no to niedaleko siebie mieszkamy :)

Jak tam przygotowania do świat????
 
Kasiurek - teraz mieszkam na byłym osiedlu Waryńskiego, na Franciszkańskiej.
ja tam do spozywczaka chodzilam - musimy sie zgadac po lutym ok ? chenie poodukuje od ciebie co masz ;] zawsze taniej wychodzi:>

Dziewczyny, szukam dobrego homeopaty. Może słyszałyście o jakimś albo macie namiary??
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc..:-)
ojjj nie znamm

hej
Maxwell niestety nie pomogę :( Jak sie czujesz jako podwójna mama???
Eewa no to niedaleko siebie mieszkamy :)

Jak tam przygotowania do świat????
u mnie zerowe oprocz okien i balkonu przystrojonego ;] swieta u rodzicow
 
Maxwell - koleżanka korzystała z porad homeopatki, poda mi namiary wieczorem to napiszę.Zadowolona była.
a dlaczego właściwie szukasz? coś z dzieciaczkami?

Ptarycja 9009 - Hej! witam, ty skąd jesteś?

Kasiurek - Super że jesteś zainteresowana rzeczami po mojej córci, na pewno przypomnę się w lutym.


A ja mam pierwszy raz luzik od 9 lat , bo zawsze dla dwóch rodzin robiłam wigilię u siebie w domu , niezależnie czy w ciąży czy za małym dzieckiem, niby wszysycy pomagają ale i tak czałowiek urobi sie najwięcej.
A w tym roku jedziemy do Krakowa do szwagierki.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
reklama
Do góry