reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

hej
Maxwell niestety nie pomogę :( Jak sie czujesz jako podwójna mama???

Jak tam przygotowania do świat????
Patrycja - jako podwójna mama, nawet fajnie..teraz zamiast przejmować się jedną, to przejmuję się dwiema:-D Nie no, spoko..ale fabrykę juz zamknęliśmy:-p

Przygotowania do świąt - na szczęście luzik..wigilia tylko ja, mój S i dziewczynki, pierwszy dzień świąt do moih rodziców, a drugi - do szwagierki:-)
Maxwell - koleżanka korzystała z porad homeopatki, poda mi namiary wieczorem to napiszę.Zadowolona była.
a dlaczego właściwie szukasz? coś z dzieciaczkami?
Ewa, byłabym bardzo wdzięczna za te namiary..A potrzebuję dla Marysi - od dłuższego czasu ma pewną wysypkę, która się jej namnaża, a niestety nie daje sobie za bardzo przy tym robić..czytałam, że leki homeopatyczne dobrze dobrane pomagają..chcielibyśmy spróbować..

Pozdrawiam i miłego wieczoru, a właściwie nocy;-)
 
reklama
Witam.

Przepraszam, ze nie odpiszę, ale wpadłam tylko złożyć życzenia pięknych, ciepłych, rodzinnych świąt!!!!

U nas choroba, kaszlemy wszyscy ;/ mam nadzieję, ze szybko przejdzie przede wszystkim Lauruni

Buziaki!!
 
hej Dziewczyny, cisza tu straszna :(
gdzie jesteście???

Jak po świętach i sylwestrze??

My Święta spędziliśmy z moimi rodzicami i bratem, ale sylwestra już tylko w trójkę, bo wszyscy się pochorowaliśmy i my z Laurą i moi rodzice + brat. Generalnie czas był piękny ;) Ale Laura brała 2 tyg antybiotyk, wczoraj skończyła i teraz czasami jeszcze kaszle ale dość dusząco ;/ za kilka dni pójdę z nią na kolejną kontrolę ;/

W pracy też beznadzieja, nie przedłużają umów dziewczynom, którym się kończą, a dodatkowo koleżanka popełniła samobójstwo ;/ koszmarny początek roku.

Ja szukam pracy gdzie mogę, bo o niczym innym nie marzę, żeby swoją zmienić, ale na razie nie ma przyjęć ;/

Jedyną jak na razie dobrą wiadomością jest, że zakwalifikowałam się na kurs opieki długoterminowej. Bite 3 miesiące, każdy piątek, sobota i niedziela. rewelacja ;D Już nie mogę się doczekać ;D

odzywajcie się kochane!!!
 
reklama
Hej :)

Można się dołączyć??

Również jestem z Zabrza :)

Z Bodzinką się znamy, leżałyśmy na jednej sali, jak czekałaś na cc a ja z infekcją leżałam :p
 
Do góry