reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej! Witam wszystkie mamy. Rzadko mam czas cos napisać ale teraz troche więcej bo Majka poszła do przedszkola.
Gratuuuuulacje! dla Maxwell, teraz najpiękniejszy czas dla całej rodziny, połączony z nastrojem światecznym.
Życzę dużo zdrówka i spokoju!
 
Urodzinki udane. A ja dzisiaj w ten największy deszcz byłam na mieście. Nawet majtki miałam mokre. Ja się przez to nie pochoruje będzie cud...
 
Urodzinki udane. A ja dzisiaj w ten największy deszcz byłam na mieście. Nawet majtki miałam mokre. Ja się przez to nie pochoruje będzie cud...
współczuje!
dziewczyny miala ktoras z was w ciazy metronidazol przepisany ?

pytam sie bo ja mam co chiwle jakas infekcje;/ no i nystatyna nie dziala,pimafucin takze,roilam wymaz i czekam teraz na wynik, wkurzam sie bo sluz mam i taki jaky galaretowaty(cos jak czop)ale troche nie tak duzo. Lekarz podejrzewa ze cos powaznego edzie i trzea edzie leczyc metronidazolem- stąd moje pytanie
 
JA MIALAM metronidazol w ciazy ale mialam okropna nadzerke do tego okropne uplawy tez takie jak Twoje po porodzie mialam wypalanke z wycinanka nadzerki wlasciwie caly czas jechalam na jakis tabletkach na takie infekcje z wymazy wyszlo zapalenie bakteryjne wlasnie z nadzerki.
 
JA MIALAM metronidazol w ciazy ale mialam okropna nadzerke do tego okropne uplawy tez takie jak Twoje po porodzie mialam wypalanke z wycinanka nadzerki wlasciwie caly czas jechalam na jakis tabletkach na takie infekcje z wymazy wyszlo zapalenie bakteryjne wlasnie z nadzerki.
acha,bo ja panikuje ze cos nie tak, nadzerki nie mam -podobno! a mam ten sluz taki galaretowaty tylko jak sie przemecze albo hmmm robie "bobo"w ubikacji i ....ah ja przewrazliwona jestem hyhy bo przez tem porod w 30 tc wariuje
 
Spokojnie teraz bedzie lepiej!!! już nie długo :) bierz to co daje lekarz staraj sie wypoczywac a jak się da to troche w szpitalu.
P.S Masz szczescie bo już jest TV na Traugutta a jeszcze calkiem nie dawno nie było, wypoczniesz i jeszcze pewnie po terminie bedziesz wyczekiwac swojej córeczki :)
 
Spokojnie teraz bedzie lepiej!!! już nie długo :) bierz to co daje lekarz staraj sie wypoczywac a jak się da to troche w szpitalu.
P.S Masz szczescie bo już jest TV na Traugutta a jeszcze calkiem nie dawno nie było, wypoczniesz i jeszcze pewnie po terminie bedziesz wyczekiwac swojej córeczki :)
no w szpitalu w tej ciazy bylam 2 razy w 8 i 2o tc i wtedy byly juz tv hihi a ka czekam na wymaz tzn wynik i wtedy cos mi przpeisze zale zastanwial sie nad metronidazolem
 
reklama
Witam. ;)

Nie było mnie chwilę, przepraszam, poprawię się ;P

Maxwell serdeczne gratulacje!!!! Cudny czas teraz Cię czeka ;) Czekamy na Ciebie ;D

Eewa skąd jesteś?? która dzielnica??

Bodzinka super, że imprezka udana ;) Współczuję podróżowania w deszczu. Również mam nadzieję, że nie skończy to się chorobą. Ale jeśli jeszcze nic Ci nie jest, to już będzie ok ;D

Kasiurek nie miałam metronidazolu, podawali mi w ciąży antybiotyki z antybiogramu i wypadło na keflex, nie chcę Cię straszyć, ale każdy stan zapalny może wywoływać czynności porodowe, dlatego mnie wzięli od razu do szpitala i kazali leżeć bym nie zaczęła szybciej rodzić. Uważaj na siebie i się oszczędzaj!!

Zaczęłam świąteczne porządki, heh a jutro zmiana klimatu i na dyżur do szpitala śmigam ;D a chce mi się, że hoho ;/
 
Do góry