reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Bodzinka, niestety cisza..
Nie zapowiada się na razie u nas na szybki poród. Mogę jeszcze długo połazić ze swoim słodkim ciężarem..wód jest jeszcze sporo, łożysko też oki..małej główka balatuje nad kanałem. Szyjka ciutkę bardziej puściła, ale..ogólnie mała ma wszystko w nosie..
Wagowo już nasza kruszynka ma 3740g..
W sumie ginka, jak wejrzała w moją kartę ciąży i skukała, że wg USG mam termin
na 3 grudnia, to powiedziała, że w sumie jest on bardziej realny niż termin z okresu..
Pocieszyła mnie na maxa..
Jak się nie będzie nic działo, to w przyszły czwartek mam zajechać na szpital i zrobi mi
znów KTG i badanko..
No a jutro Marycha ma 2-gie urodziny - normalnie, tak to przeleciało, że szok!!
Imprezy jej nie robimy, bo wiadomo..trudno, ona i tak raczej do końca nie rozumie..
Jak ktoś przyjedzie (a pewnie babcie i dziadek będą), to mam w barku "suche" ciastka,
piec mi się nie chce:-):-):-)
A jak u Ciebie?
 
Maxwell 3 grudnia piękna data;-)
Ja pomału się do roczku szykuje....Dzieci,tfutfu, zdrowe. Lolo jutro do chirurga idzie ze stulejką. Juz sie boje bo musze iść z dwójką a Fifi porusza się w pionie i oczywiście tam gdzie on chce ;-) A na wspominki mnie bierze..Ogladam ten mój wielki brzuchol rok temu....Ach w szpitalu lezałam i czekałam na decyzje kiedy cc....
 
Hejo ;)

Muszę się pochwalić, że zostałam właścicielką pięknego netbooka. Jest mój własny i mogę teraz pisać z Wami częściej. Dlatego piszcie dziewczynki duuużo ;)

Moja Myszka ma od kilku dni katarek, taki gęsty, przez który kaszle czasami. Mam nadzieję, że to od ząbków, bo poza tym nic się z nią nie dzieje ;) całe szczęście ;)
 
Kasiurek1983, ja się już "śmieję", że Martusia stwierdziła, że nie chce, jak jej siostra w listopadzie, więc wyjdzie w grudniu..:eek: A jak się Ty w ogóle kochana czujesz?
A mój męzolek rocznik 76', więc chyba raczej się nie znają...
 
Maxewll bo ona czeka na 3 grudnia bo to taka piekna data jest i takie fajniste dzieciaczki są z niej ;-)
 
Nasza Maxwell urodziła 30.11 :):):) Martusia dostała 10 pkt :):)

Maxwell serdeczne gratulacje Kochana... :):):):):)
Jak wyjdziecie ze szpitala napisz jak tam poród :):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nasza Maxwell urodziła 30.11 :):):) Martusia dostała 10 pkt :):)

Maxwell serdeczne gratulacje Kochana... :):):):):)
Jak wyjdziecie ze szpitala napisz jak tam poród :):)
a jednak listopadzik ;] hihi ;] gratulacje

max - ja sie cuzje hmm czasem dobrze casem źle , w stycnziu ide sobie poodpoczywac w szpitalu ,zeby przelezec tydzien w ktorym urodzilam synka ... czyli 30/31
 
Do góry