reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej mamuśki:-)
Ja tak na szybciutko się zameldować..
Dzisiaj byłam na badaniu..Po badaniu - wszystko ok..dalej rozwarcie na jeden palec, szyjka zgładzona i miękka, ilość wód w porządku..Dzidzia wagowo oszacowana koło 3500g..Powiedziała mi lekarka, że może to potrwać jeszcze ze dwa tygodnie, a może też w momencie- wody odejdą i rodzimy..;-) więc czekamy dalej..:-)
Rodako, dzięki serdeczne..ale będzie druga córcia -Martusia..;-)
 
reklama
Kasiu no to super- ja polecam Adę :) a gin to oczywiscie Bartlinski :)?

co do akcesori to najlepiej allegro bo po w zabrzu raczej maly wybor jesli chodzi o to, i pewnie drozej.
oczywiscie bartlinski ;]


rodako - ja w zabrzu mieszkalam 26 z 28 lat wiec sentyment a i tak tu rodzic bede, tu mam gina, wiekszosc przyjaciol, znajomych ;]w bytomiu tylko mieszkam ;] pracuje tez w zabrzu ...a ty z jakiej branzy jestes ze sie tak spytam ?
 
Ostatnia edycja:
maxwell super, że wszystko dobrze po wizycie. pozostało tylko czekać ;) Trzymam kciuki! Dwie córcie, super ;)

kasiurek ja jestem służba zdrowia, a konkretnie pielęgniarka ;) a Ty jaka branża? O, widzę, żeś Ty totalna Zabrzanka ;) Tak, Zabrze jest najlepsze ;) A na jakim osiedlu mieszkałaś?

Jutro po rozwożeniu CV zatapiam się w zakupowe szaleństwo ;) dla rozluźnienia ;)
Miłego więc piątku Kochane!!
 
zyje ale ledwo Niedługo zrobie sobie specjalizacje z chorób dziecięcych Lepsza selekcje w lekach robie niz pediatra Fifi zaflegmiony wiec pani doktór znowu zmieniła syropki..akurat a kasa było kruchutko więc od razu nie wykupiłam, na szczeście antybiotyku nie było, podawałm to co w domu i co??/ Poprawiło się Ale idziemy do alergologa ech...
Kasia Wisus na 3 maja no i markety.
My robimy skromny roczek. Postroje troche domek, tort, jakas salatka w wersji dla dorosłych i większych dzieci i w wersji dla Filipka. Żadnego cieplego obiadu, zimnej płyty, może jeszcze ciasto i tyle wsio. Nie mam kasy na żadne super szaleństwa. Zreszta to dzieci się maja bawic ;-) Więc lajtowo i nie sztywno :-)
 
maxwell super, że wszystko dobrze po wizycie. pozostało tylko czekać ;) Trzymam kciuki! Dwie córcie, super ;)

kasiurek ja jestem służba zdrowia, a konkretnie pielęgniarka ;) a Ty jaka branża? O, widzę, żeś Ty totalna Zabrzanka ;) Tak, Zabrze jest najlepsze ;) A na jakim osiedlu mieszkałaś?

Jutro po rozwożeniu CV zatapiam się w zakupowe szaleństwo ;) dla rozluźnienia ;)
Miłego więc piątku Kochane!!
ja hmm skonczylam studium medyczne w zabrzu, potem studia socjologiczne tez w zabrzu haha no pracowalam w prywatnej przychodni medycznej a teraz w biurze ..ale barodz bym chciala pracowac w przychodni jakos o wiele lepiej sie tam czuje ;]

a ja z Rymerki jestem haha ;] maz z Zaborza a Ty ?



maxwell - jak bedziesz wysprzedawala ubranka po corze tej ze tak powien nienarodzonej a moz ejuz narodzonej ? to daj znac chetnie cos odkupie ja mam miec teraz core tewrmin na marzec mysle ze sie urodzi w lutym wiec jest szansa ze twoja cora z czego wyrosnie -oczywiscie jesli bedziesz chciala odsprzedawac ubania - to ja jestem chętna ;]
 
Ostatnia edycja:
Kasiurek1983, spoko, będe o Tobie pamiętała..najlepiej daj mi swojego maila na PW, to potem Ci podeślę jakies fotki tych ubranek..co Ty na to?
Mój mężul też z Zaborza;-)
 
Moje plecyyyyyyyyyyy
robiłam kolczyki decoupage i padam....
Fotki jutro na blogu alebo na "Mamy ze śląska" Nie dam rady dzis przekleić;-)
 
Wczorajszy dzień zliczam do bardzo udanych choć dzisiaj do siebie dojść nie mogę. Mianowicie wczoraj rozwiozłam CV w kilka miejsc, teraz pozostało mi czekać na telefon z któregoś miejsca (baaardzo na to czekam). Poza tym wybrałam się z mamą na zakupy, z racji że mam urodziny w przyszłym miesiącu mój mąż obdarował mnie sumą 100zł, więc zakupy miały kierunek ubraniowy ;) Stałam się posiadaczką genialnych czarnych spodni, które wyglądają jak leginsy i tak też mogą służyć, ale i jako normalne spodnie, poza tym mam sweter (szeroki kołnierz, niby golf, a dół asymetryczny - boki długie, przód i tył krótsze, super do paska jak i bez), tunikę w paseczki z zameczkami na ramionach (cudo z paseczkiem) no i pasek ;) Dodatkowo mam nauszniki czarne i nowe rękawiczki ;D Lauretce kupiłam Pampersy ;) i rękawiczki z Hello Kitty. Moja mama kupiła jej już prezent na mikołaja (bransoletka i korale z Hello Kitty) i pod choinkę jeździk. Teraz my mamy problem z prezentem dla niej ;) widziałam tego Elmo, ale on strasznie cicho mówi, szczeniak uczniak też dość cicho. Był w smyku jeszcze taki jakiś z nieznanej firmy misiem gadający, ten był dość fajny i tańszy ;)
A! kupiłam jeszcze książkę "Język dwulatka" i będę ostro brała się do czytania ;)

bodzinka biedny Fifi ;( zdrówka

kasiurek ja z Waryniola, mąż z Kopernika, a obecnie mieszkamy na helence ;) Studium medyczne? w jakim kierunku?

maxwell jak samopoczucie?
 
reklama
Rodako, Kasiurek - moje samopoczucie dzisiaj..hm..ogólnie do d...:zawstydzona/y::wściekła/y: Nie wiem, czy to ta pogoda mnie dobija, czy oczekiwanie..Brzucho twardy, ale bez skurczów, plecy mnie za to bolą..ech, już by Martusia mogła sobie wyjść..Do tego Marysia daje popalić, że hej:-(
Bodzinka - zdolniacha z Ciebie, oglądałam kolczyki - bomba!!
Kasiurek, a który Twój mąż jest rocznik?
 
Do góry