reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

nikola Ile ma Twój Bartuś, bo nie pamiętam? Ty jesteś z Helenki, prawda? Nie widziałyśmy się w czwartek w piaskownicy na placu zabaw starej helenki? Wydaje mi się, że tamten chłopczyk miał na imię Bartuś.;)
 
reklama
Doła mam..Fifi lepiej ale Lolo miał dzis badanie sluchu w gabinecie laryngologicznym..No i badanie wyszło żle......................Ma przepisany balonik zeby pozbyć sie wysięku z uszu bez drenażu ale na dzien dzisiejszy nie dosłyszy, prawe ucho gorzej..Jak nie będzie wysięku to najprawdopodobniej dostanie skierowanie na badania do szpitala...Chyba, że mu sie poprawi a na to nie licze bo teraz sie okazalo, że rok temu to prawe ucho tez nie wyszło najlepiej...Także mimo poprawy będe raczej nalegala na te badania w szpitalu. Bo to u nas rodzinne te uszy Tesc i mąz maja aparaty...
 
Ja po dentyście, jakoś przeżyłam, ale nie lubię tego miejsca ;(

Bodzinka Kochana współczuję, mam nadzieję, ze jednak się poprawi ;) a badania w szpitalu, to chyba dobre wyjście, tam w krótkim czasie zrobią wszystkie potrzebne badania, nie będziesz musiała latać z dzieciątkiem. Trzymam kciuki ;*

maxwell jak tam, rozpakowana już??
 
Hej dziewczyny jakoś dawno mnie nie było, ale czasu brak. Jest piękna pogoda więc wykorzystujemy ją i chodzimy na długie spacerki.

Rodako nie nie byłam w czwartek na placu zabaw. Jednak ja już zauważyłam, że imię Bartek jest popularne i na Helence jest dość paru chłopców o tym imieniu. A mój Bartuś ma 16 miesięcy.
 
Hej dziewczyny..ja jeszcze w dwupaku..
Bodzinka, trzymam mocno kciuki za Karolka..biedactwo:-( Mam nadzieję, że się mu poprawi..
Rodako, dobrze, że po wizycie u dentystki oki..a co miałaś robione?
Nikola_ja - wcale się Ci nie dziwię..jakbym miała więcej siły i nie sapała jak staruszka, pewnie też bym z Marysią na dworze siedziała..a tak biedna nasza córcia musi czekac na tatę, żeby wyjść się przeluftować:-(
 
Nikola no to rzeczywiście nie TY, tamten Bartuś miał 11 miesięcy ;) szkoda ;/

Maxwell siłaczko ;) powodzenia ;) A miałam kończonego zęba, masakra, bolało dość mocno ;/ a na fotelu siedziałam z godzinę ;/ Już w ciąży zaczęły mi się sypać zęby i tak jest nadal ;/

i koniec pięknej pogody ;(
 
A chwaliłam się, ze Fifi pomyka?? 24 pazdziernika zrobił pierwsze tup tup a teraz to juz biegać chce ;-)
 
witam ja was podczytuje ale pewnie mnie nie kojarzycie , bardziej adaaa bo z nia lezalam raz w szpitalu ;]


maxwell - i jak rozpakowana ejstes ? rodzisz w naszym piekny Zabrzu ?czy raczej inna klinika?
 
reklama
Kasiurek, ja jeszcze w dwupaku:sorry2:..mam nadzieję, że się to szybko zmieni (choć zostały dwa tygodnie), bo już mi ciężko bardzo, szczególnie przy moim urwisku-Marysi..
Pisz z nami jak najwięcej, bo coraz ciszej na tym wątku zabrzańskim...
Bodzinka
- super, gratuluję chodziaczka:tak::-)..moja zaczęła tuptać sama, jak miała 13 m-cy..ciekawa jestem, jak teraz z drugą córcią będzie..
Rodako..ja z zębami podobnie..zanim urodziłam Marysię, miałam "tylko" jedną plombę (a urodziłam ją na 3 m-ce przed 30-tką:tak:)..a potem zaczęły sypać mi się dziury i tych plomb mam już chyba z osiem..ciekawe, co będzie, jak teraz urodzę..:baffled:

Pozwolę sobie zamieścić fotkę ze wczoraj -ja, moja mama i moja "piłeczka";-)
DSCF0448 [DVD (PAL)].jpg
 
Do góry