reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Cześć Maxwell80!
Dzieki za odpowiedź. Teściowa ze złamaną ręką to jest coś;-).
Skontaktujemy sie w takim razie w nastepnym tygodniu.
Pozdrawiam
 
reklama
Cześć mamusie zabrzańskie:-)
A ja w końcu dychnęłam..
W sobotę była u nas babcia Seby z ciocią (jej córką) w odwiedzinach, a że teściowa była u nas, więc babka przyjechała do nas na obiad..zażyczyła sobie, żeby przyszedł też brat mojego z rodzinką. Więc trochę się narobiłam przy obiedzie - ale wszystkim smakowało
wink2.gif
.. wręcz się wystraszyłam, że braknie klusek śląskich
laugh.gif
, tak wcinali wszyscy..ale przynajmniej nic się nie zmarnowało..
Wczoraj byliśmy na 4-tych urodzinach u chrześniaka Seby- impreza była juz od obiadu, więc mi się udało
wink2.gif
.
A dzisiaj w końcu teściowa poszła do drugiego syna.. u nas spędziła 3 tygodnie..uff, już luzik:-)
Byłam dzisiaj w księgarni po książkę dla Seby na święta..kupiłam, wrzuciłam do koszyczka w wózku i wróciłam do auta..Mała do fotelika, a ja skleroza, zapomniałam, że książka w wózku i..zamknęłam wózek
realmad2.gif
No i książka trochę się pogniotła
unhappy.gif

A co u Was, kobietki??:-)
 
Hej, a mi się udało porozmawiać z mamą i muszę się pochwalić, że nie muszę szukać już opieki dla Adasia na czas kiedy wrócę do pracy. Moja mama sama wyszła z inicjatywą, że żłobek nie jest odpowiednim miejscem dla takiego malucha i powiedziała, że się nim zajmie:)
A tak poza tym to zbliża mi się już powoli sesja na uczelni, a tu taka ładna pogoda.
Dziewczyny mam pytanie kiedy zaczęłyście swoim dzieciakom podawać już inne posiłki prócz mleka, chodzi mi o kaszki, soczki, deserki czy stosowałyście się do tego ograniczenia na opakowaniu i podawałyście je już po skończonym 4 miesiącu czy może wcześniej?
 
Hej, a mi się udało porozmawiać z mamą i muszę się pochwalić, że nie muszę szukać już opieki dla Adasia na czas kiedy wrócę do pracy. Moja mama sama wyszła z inicjatywą, że żłobek nie jest odpowiednim miejscem dla takiego malucha i powiedziała, że się nim zajmie:)
A tak poza tym to zbliża mi się już powoli sesja na uczelni, a tu taka ładna pogoda.
Dziewczyny mam pytanie kiedy zaczęłyście swoim dzieciakom podawać już inne posiłki prócz mleka, chodzi mi o kaszki, soczki, deserki czy stosowałyście się do tego ograniczenia na opakowaniu i podawałyście je już po skończonym 4 miesiącu czy może wcześniej?
Super, że tak Ci się poukładało z Adasiem fajnie:-)
Ja Marysi zaczęłam podawać inne posiłki koło 4 miesiąca..najpierw takie jednoskładnikowe (np. sama marchewka, czy jabłuszko), a potem wieloskładnikowe..i powiem Ci, że jestem zadowolona, bo na chwilę obecną Marysia szamie już wszystko, co się jej da, bez wybrzydzania (tfu tfu, żeby nie zapeszyć;-))..
 
Ale tu cisza:) Widać wszystkie mamuśki na spacerkach z maluchami:)

A ja mam pytanie może któraś z was się orientuje i wie jak to jest z tą ustawą żłobkową? Konkretnie chodzi mi o to czy jeżeli matka dziecka mieszka ze swoją matką (babcią dziecka) to czy może ją zatrudnić jako legalną nianię na tych zasadach, że to ZUS będzie odprowadzał niani składki?
 
Ale tu cisza:) Widać wszystkie mamuśki na spacerkach z maluchami:)

A ja mam pytanie może któraś z was się orientuje i wie jak to jest z tą ustawą żłobkową? Konkretnie chodzi mi o to czy jeżeli matka dziecka mieszka ze swoją matką (babcią dziecka) to czy może ją zatrudnić jako legalną nianię na tych zasadach, że to ZUS będzie odprowadzał niani składki?
No fakt, coś zamarło nasze forum:-(

Niestety, ja nie mogę Ci pomóc, nie orientuję sie w ogóle..
 
witam!
jejkalyu jak dawno mnie tu nie było masakra!!!! no ale jakoś duzo nieprodukujecie wiec nadgonilam jakoś :p
u mnie brak czasu... dzieciaki daja w kosc Karolcia mimo ze skonczyla 3 miesiace caly czas ma problemy z brzuszkiem...
aa Kacperek to duzy chlopak daję czadu rowno :)
buziaki dla wAS:*
maxwell widze ze jestes ciazy na kiedy termin??? ktory to tydzien :)?
 
reklama
witam!
jejkalyu jak dawno mnie tu nie było masakra!!!! no ale jakoś duzo nieprodukujecie wiec nadgonilam jakoś :p
u mnie brak czasu... dzieciaki daja w kosc Karolcia mimo ze skonczyla 3 miesiace caly czas ma problemy z brzuszkiem...
aa Kacperek to duzy chlopak daję czadu rowno :)
buziaki dla wAS:*
maxwell widze ze jestes ciazy na kiedy termin??? ktory to tydzien :)?
Hej Adddaaa:-), a no tak..wg OM mam termin na 27 listopad, a wg USG na 3 grudnia..zobaczymy..tydzień 12-ty aktualnie..;-)
To Karolinkę męczą kolki? Biedactwo..Widziałam na NK fotki Twoich bąbli - super dzieciaczki!!:-)
 
Do góry