reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
patrycja o której Ci pasuję ?? może byc o 16 ?? bo jesdt ladnie za oknem :) ja niby nie mam tak daleko ale przezv ta budowe moja podróz tez jest długa, podam Ci na priv moj numer kom. :) bo mam problemy z netem.
Kasia a gdzie jest ta wenecja ??
 
Szkoda,że dziś się nie spotykamy no ale taka pogoda itd.
Spotrykamy się w przyszłym tygodniu jeszcze napiszemy kiedy i gdzie się spotykamy i mamy nadzieję ze ktoś jeszcze do nas dołaczy :);-)

Rodako- ja Cię rozumumię ja też tak mialam z Kacperkiem ciąże mialam zagrożoną i bardzo się bałam, potem mały bardzo mi chorował, ale Kasia ma racje im czesciej chodzisz do przychodni tym mala jest bardziej narazona na wszystkie choroby, moj jak zaczal chorować, to caly czas antybiotyk, i caly czas wizyty, tam zlapal rotawirusa i trafilismy na tydzien do szpitala, teraz jest juz ok,
 
Szkoda,że dziś się nie spotykamy no ale taka pogoda itd.
Spotrykamy się w przyszłym tygodniu jeszcze napiszemy kiedy i gdzie się spotykamy i mamy nadzieję ze ktoś jeszcze do nas dołaczy :);-)

Rodako- ja Cię rozumumię ja też tak mialam z Kacperkiem ciąże mialam zagrożoną i bardzo się bałam, potem mały bardzo mi chorował, ale Kasia ma racje im czesciej chodzisz do przychodni tym mala jest bardziej narazona na wszystkie choroby, moj jak zaczal chorować, to caly czas antybiotyk, i caly czas wizyty, tam zlapal rotawirusa i trafilismy na tydzien do szpitala, teraz jest juz ok,
No szkoda :/// Ale co sie odwlecze to nie uciecze a może akurat ktoś dołączy....
U mnie burza jak cholera... jak wracałam z M1 to deszcz i grad mnie złapał a ja oczywiście ani folii do wózka nic..... na szczeście stanęłam sobie pod mostem na Kondratowicza i szybko dośc minęło.... teraz znów leje jak cholera... kiedy ta pogoda sie unormuje?????????
 
ja mialam w restauracji point na francizkanskiej chrciny. i za obiad z kawa i ciastkiem i wino dla 20 osob placilam okolo 800zl.
 
reklama
czesc laseczki, przepraszam że ostatnio się nie odzywałam...


u nas w porządku, z Bartka robi się coraz większy lobuziak ;) ale przy tym jest bardzo kochany. No i straszny mamisynek się z niego zrobił ;p

mamy już 15 ząbków, więc już nie tak daleko do mety :)

w niedzielę jedziemy na wakacje i już nie mogę się doczekać.
 
Do góry