reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

to był lekarz z przychodni. Stwierdziła, ze jak będę tak przychodziła z małą do przychodni to ona coś złapie w końcu. A ja po prostu się martwię, czy to źle? po to jest lekarz moim zdaniem. Gdybym wszystko wiedziała, nie potrzebni by mi byli lekarze.
 
reklama
ja też mysle ze powinnas zmienic, a z oczkami popros o skierowanie do okulisty wtedy bedziesz miala pewnosc, ja tez bylam z moim u okulisty ale mysmy mieli wizyte gdy maluch mial 3-mce wczesniej ponoć się nie oplaca, mysle ze mozesz byc spokojna bo córeczka ma jeszcze czas.
Co do krostek tak jak Kasia pisala to albo potówki albo alergia, musisz bardzo uwazac na to co jesz n.p sproboj nie jesc jednego dnia nabialu i wtedy zobaczysz czy krostki znikają, podejzane też są pomidory, truskawki,orzechy, owoce południowe typu banany, itd...musisz eliminować,
Oj ciezko jest być mamą :)

Patrycja- sama niewiem a gdzie Ci pasuję daleko masz do tej fontany??? na 3go maja, albo jakis plac zabaw
p.s zapraszamy wszystkie mamy:):tak:
 
to był lekarz z przychodni. Stwierdziła, ze jak będę tak przychodziła z małą do przychodni to ona coś złapie w końcu. A ja po prostu się martwię, czy to źle? po to jest lekarz moim zdaniem. Gdybym wszystko wiedziała, nie potrzebni by mi byli lekarze.
Ale lekarz jest tez od tego zeby wszystko wytłumaczyć....Ja jak zauważe jakiekolwiek kropeczki czy cokolwiek mnie zaniepokoi u chłopaków najpierw dzownie do przychodni spytać co to może być i dopiero potem ide.... ale nigdy nie usłyszałam że nie potrzebnie przychodze czy że panikuje.....
 
ja też mysle ze powinnas zmienic, a z oczkami popros o skierowanie do okulisty wtedy bedziesz miala pewnosc, ja tez bylam z moim u okulisty ale mysmy mieli wizyte gdy maluch mial 3-mce wczesniej ponoć się nie oplaca, mysle ze mozesz byc spokojna bo córeczka ma jeszcze czas.
Co do krostek tak jak Kasia pisala to albo potówki albo alergia, musisz bardzo uwazac na to co jesz n.p sproboj nie jesc jednego dnia nabialu i wtedy zobaczysz czy krostki znikają, podejzane też są pomidory, truskawki,orzechy, owoce południowe typu banany, itd...musisz eliminować,
Oj ciezko jest być mamą :)

Patrycja- sama niewiem a gdzie Ci pasuję daleko masz do tej fontany??? na 3go maja, albo jakis plac zabaw
p.s zapraszamy wszystkie mamy:):tak:
adaaa no trochę daleko mam..... Bo mieszkam na maciejowie....://// Kurcze niewiem zależy od pogody bo jakby było znośnie i nie padałoby to bym Kube wzieła do nosidełka i bym przyjechała..... Ale gorzej jakby było zimno albo deszcz bo musiałabym wózek brac... ://
 
Patrycja mieszkasz na maciejowie? Ja, jeszcze z rodzicami mieszkałam na tzw. Waryniolu ;) teraz z mężem mieszkamy na helence ;) A u lekarza byłam już prywatnie właśnie na maciejowie u dr Rokickiej i jestem bardzo zadowolona ;) Ta która mówiła, ze przesadzam, to stąd i mówiła to humorystycznie. Ja na prawdę czasami robie problem z niczego. W ciąży byłam przewrażliwiona, ale teraz jest jeszcze gorzej ;D

ps. ciekawe czy się spotkacie, fajna sprawa ;)
 
Ada a kiedy sie spotykacie przy fontannie ??

ja dr Rokickiej nie cierpie - znam cała rodzine a zwłąszcza jej synowa jest stomatologiem - ogolnie jest tak ze ona kazdego z ulicy namawia na drogie szczepienia a swojemu wnukowi odradzila jakiekolwiek i nawet polowe z zalecanych kazala tylko szczepic.

Rodako - wydaje mi sie ze przesadzasz troche i faktycznie moze cos mala w przychodni złapac np rotawirusy - je z powietrza dziecko dostanie, poczytaj sobie fora zpaytaj sie mam starszych doświadczeniem czy swoim babc czy mamy i tesciowej. Musisz sie przyzwyczaic ze zawsze cos czycha i zawsze cos wyskakuje - szczerze to ja tak nie pamikuje , chodz mam syna wczesniaka z 30 tygodnia ciązy. ciesz sie macierzystwem i nie stresuj sie nie badz znerwicowaną mamtka ;] a bedzie wszytsko dobrze!
 
Kasiurek ja jestem pielęgniarką, za dużo widziałam, za dużo wiem... dlatego wszystko widzę w mojej Laurze tzn. tak bardzo boję się, że ona będzie coś miała... I tak ma wadę serduszka, dlatego tak panikuję. Ona jest moim wymarzonym Skarbem... Kocham ją nad życie... ;)

Dziewczyny, życzę powodzenia w spotkaniu!! ;)
 
reklama
moj maly tez ma takie wysypki raz na jakis czas mu wychodzi. juz jak mial niecaly miesiac to go wysypało. moze byc na kosmetyk uczulene tez, ale ja stawiam na potówki, takie malenstwo sie dopiero poci zwlaszca jak taka pogoda jest
 
Do góry