reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Pati- jak jest okazja to idz, jednak lepiej mic prawko niz niemieć. ja tez o tym myslalam chyba jak bede w grudniu w PL to sie zapisze. bo w niemcach sie nie oplaci ...
 
reklama
patrycja masz okazje idz, przy dwojce dzieci to jest bardzo potyrzebne, ja tez ide chyba od listopada, bo teraz to kasa na remont idzie, a jeszcze cywilny musimy zrobic,
a tak w ogole to obok mnie jest promocja kat.B za 990 zł do konca wakacji wiec sie oplaca
O.S.K. - MILA - tu masz stronke :) normalnie wszedzie jest ok 1300 jak nie wiecej.

Co do mojego samopoczucia- hmm czuje się dobrze ostatnio bylam na usg i wszystko ok, dzidzia rozwija sie dobrze,termin mam z usg ten sam co z OM.
Niewiem czy juz się chwalilam ale Kacperek chodzi :)

sugar a w niemczech ile kosztuje??
 
No hej dziewczyny :))
Rozmawiałam z moim na temat tego prawka i pod moim naciskiem zgodził sie żebym robiła te prawo jazdy po nowym roku..... Wiem że jestem głupia że nie korzystam z okazji ale ja za nic nie chce w zimie jeździć ni jedna osoba próbawała mnie przekonac ale nie ma na mnie mocnych :p robie na wiosne i koniec :):) Adaa supeer że Kacperek już chodzi :)) no i oczywiście ciesze sie że z dzidzią wszystko w porządku :))
 
Witam :)
ohh ostatnio nasze zabrzanskie forum zamiera,
Olcia dawno się nie odzywałas napisz co u Was :)Marzenka tak samo.

a może tak jakieś małe spotaknie :)??
 
ja dopiero bede w grudniu chyba w pl niestety, a u mnie wszystko gra. mały rośnie a rośnie. juz fajnie zaczyna sie przemieszczać jak go położe na brzuszku :)
 
no dawajcie propozycje tylko niech to bedzie miejsce gdzie jest latwy dojazd tramwajem/autobusem :) i mi najbardziej poasuje po poludniu.
 
reklama
3-miesięczne niemowlę wpadło do rzeki- Onet.pl - Wiadomości


słyszałyscie o tym???
to chodzi o dziewczyne która mieszka obok mnie ja ją znam to jest taka patologia, powinni jej to dziecko zabrac, w domu nie ma na nic pieniedzy tylko na alkohol, a ona z tym swoim facetem spotyka się potajemnie, bo on nie moze przychodzic do niej do domu, tymbardziej ze mieszka tam jeszcze siedem osob,
najlepsze jest to,że to nie pierwszy raz jak takie cos sie jej stalo tzn, wczesniej jej dziecko jak poszla do sklepu i zostawila dziecko z piajaną bandą zaczeło się krztusic, ktos trzeżwiejszy zadzwonil na pogotowie,a ta matka wrócila sobie do odmu poznym wieczorem, :angry:
 
Do góry