reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

A ja sie pakuje.... Dziś sie wyprowadzamy.... Tyle tego jest..... Pakuje od rana a końca jeszcze nie widac... a jeszcze na 16:30 musimy byc w Katowicach na kontroli Bioderek.....:////
Ada masz Może brata???? Coś mi mówi Twoje nazwisko
 
reklama
Maxwell to super wyjdzie że mniej godzin w pracy :-) A z kim będziesz zostawiać Marysię?

Ja jestem zła bo zeszłam całe miasto za sandałkami dla małego i nic :wściekła/y:no wiecie co a myślałam ze wszystko można kupić :eek:
Mała będzie z teściową..nauczyłam ją składać i rozkładać wózek, kilka razy poasekurowałam na schodach, aż się przyzwyczaiła, więc luzik..a jak to wyjdzie w praniu - to się okaże:-)
Ja od rana "walczę" z kuchnią, wczoraj padła sypialnia, przedwczoraj gościnny..zrobiłam sobie "dobrze" w ten gorąc:wściekła/y::-)..teraz chwila relaksu:-)
 
no ja znam takiego adriana jurkiewicza też pomyslalam że to twoj brat :) hhee ja juz w niemcach jestem :) wkoncu w domu. tu na szczescie nie ma tej parówy.:-D
 
fajnie sie jechało nie bylo az tak cieplo bo o 5 wyjechalismy rano. maly prawie caly czas spał :) hehe jechalismy od 5 do 14 do krotko dość :)a ty mosz gg?
 
reklama
Hoop hoop!!!Ale tu znów pustki i cisza:-(
Ja zaliczyłam dzisiaj pierwszy dzień pracy!!Masa nowości, więc powoli się wdrażam na nowo:tak:..
Ostro też walczyłam ze sobą, żeby nie dzwonić do domu i wypytywać, co się dzieje, więc luzik..
A co u Was??:-)
 
Do góry