reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
a dokładnie na Kruczka. A Ty gdzie mieszkasz ??? Ja mam też tate na maciejowie na Zaolziańskiej
Hm..to ja w sumie bliżej centrum, bo ja mieszkam na Tatarkiewicza:tak:..Ale to i tak niedaleko:-)
Czyli będziesz mieszkać na tym osiedlu domków za wiaduktem - można powiedzieć? Jeszcze się w tamte rejony nie zapuszczałam..ale jeżdżę do M1 koło Jopka (ta "fabryka" płytek ceramicznych)..
 
Ostatnia edycja:
Nie nie... to jest ulica równoległa do tej drogi "88"
A w Jopku kiedyś moj tata robił dopoki to nie zbankrutowało....
 
Laski w sobote jade do polski! wiec moze ustalmyh kiedy wam pasuje sie spotkac i gdzie :)

Sabina ja najprawdopobniej juz w poniedziałek bede na swoim więc jakbyś chciała to możemy sie gdzieś w centrum spotkac bo nie bede miała tyle roboty... Najlepiej zrobisz jak mi dasz swój numer to jak już bedziesz w Polsce to mozemy sie juz konkretnie ugadac....
 
Hej mamuśki:-) Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta!!!:tak:;-)
Nie nie... to jest ulica równoległa do tej drogi "88"
A w Jopku kiedyś moj tata robił dopoki to nie zbankrutowało....
To Jopek zbankrutował??Nawet nie wiedziałam..Przecież tam podjeżdżają jakies samochody?..
Ale w sumie i tak niedaleko mieszkamy od siebie..
Laski w sobote jade do polski! wiec moze ustalmyh kiedy wam pasuje sie spotkac i gdzie :)
Ja jestem wolna do 14 czerwca:-), termin jest mi obojętny, tak jak i miejsce - dopasuję się..zawsze można podjechać samochodem;-) Byle pogoda nam dopisała..
A spotykamy się z naszymi maluszkami czy bez, jak podsunęła Adddaaa?
 
Maxwell upadła tylko jedna cześc Jopka.... ceramika ocalała ale tata coś mi wczoraj mówił ze ponoc maja to otwierac na nowo nic pozyjemy zobaczymy......
No tak niedaleko bedziemy mieszkac to i o spotkanie bedzie łatwiej.....
Ja jestem za tym zeby sie spotkac bez dzieci.... w końcu po co mamy facetów????
haha bez dzieci bedziemy mogły swobodnie pogadac :)))))))))
 
reklama
Czesc laski! no u mnie niewiem czy wypali zeby dziecko zostawic z facetem tym bardziej ze ja cycem karmie jak dziecko vedzie w domu to raczej nie bedzie spal za duzo i moze sie domagac cyca ajak na dworze to spi i spi :) pozatym moj mąż to wiecie leniwy co do opieki nad dzieckiem. owszem czasem na chwile sie nim zajmie ale nie duzo.:-(
Maxwell ja to myslalam zeby sie spotkac w parku dubiela ale jeszcze sie dokladniej zgadamy
dobra lece mąż mnie goni z kompa ;-)
 
Do góry