reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej no i w końcu jakieś słoneczko :-D

SugarbabyLove a na długo przyjeżdżasz do Polski?

Mi w sumie pasuje poniedziałek ale bardziej w porannych godzinach no i może być w parku. Zabiorę moich łobuzów niech się wyszaleją. A muszę przyznać, że młodszy zaczyna pokazywać rogi. :dry:

My w środę wyjeżdżamy na długi weekend, no i chyba ze po tym długim weekendzie jak będzie pasować.

Trochę się zamotałam ;-)
 
Mnie pasuje tym bardziej ze póki sie jeszcze nie wyprowadziłam to do parku mam 3 minuty....
Kobietki niewiem czy wiecie ale w sobote w Mosirze są targi RTV AGD jakby któraś chciała coś kupic... aaaaaa te targi są od 13 do 18
 
jak bedzie pogoda to i my sie wybierzemy tylko pewnie znajac mojego niedobrucha to nie na długo.a w ogole o ktorej :D? mam nadzieje ze po 11 :)
 
Hej, my po spacerze młodszy śpi, a starszy rysuje.
Jak dla mnie to bardziej pasują godziny ranne, a co do niedobroty, to adddaaa nie przejmuj się bo mój też nie dobry, a jak śpiący to istna rozdarta japa :tak:
To kobietki o której w końcu ?

Zmykam na kawkę :-p

Zapomniałam dodać, że mały od wczoraj chodzi, jak na razie niezdarnie no ale sam!!!!!!!:-D
 
Ostatnia edycja:
może przy wejsciu do parku tam kaj byla hurtownia?? co do godziny sie zgadamy poniedzialek mi pasi
 
Hej:-)
Ja właśnie wróciłam ze spacerku....słoneczko ładnie grzeje, aż przyjemnie chodzić:-)
Mi, dziewczyny musicie jak dziecku - gdzie była ta hurtownia?? Ja właściwie mieszkam w Zabrzu od 2 lat..I o której się spotykamy?
Ok, mykam zrobić kawkę..
 
reklama
jak sie idzie od osiedla nad kanałem w sttone parku tam są domki jednorodzinne zaraz przy wejściu do parku byla hurtownia
 
Do góry