reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

witam
Pati-oj coś mi sie wydaje,ze to moze byc kolka.
jakby co u nas pomagala taka herbataka bobofen mix,albo kropelki bobotick,ponoc dobre sa tez sab simplex,ja z nich nie korzystalam bo ciezko dostac ale wszyscy zachwalaja.poza tym ciepla pieluszka na brzuszek, i masaze ale to na pewno wiesz:tak:
Seeya-kurcze jeszcze nie dawno ja bylam w ciazy i czekalam sobie na maluszka,a teraz ahhh..:-Dfajnie bylo byc w ciazy;-)
reszte,napisze,potem:-Dbo,maly,sie,domaga,milosci:-D
 
reklama
Hej,
ale tu cichutko :szok: My po imprezce, było super do domku wróciliśmy w niedzielę, a nasze chłopaki stęstknione i do wieczora takie przylepy że szok :tak:
Szkoda tylko że mało jest takich wypadów :dry:

My z młodszym po szczepieniu i waży 10 kg 700, mały klocuszek :-D

Zmykam się szykować na spacerek.
 
Hej,
ale tu cichutko :szok: My po imprezce, było super do domku wróciliśmy w niedzielę, a nasze chłopaki stęstknione i do wieczora takie przylepy że szok :tak:
Szkoda tylko że mało jest takich wypadów :dry:

My z młodszym po szczepieniu i waży 10 kg 700, mały klocuszek :-D

Zmykam się szykować na spacerek.

super że wypad się udał :)

Bartek jak miał rok ważył chyba 11700
 
Hej dziewczyny:-)
Ja z Marysia byłam na 3 dni u moich rodziców, w Leszczynach, bo mój S. był na delegacji w Kielcach..przed trzema godzinkami wróciłam - akurat przed burzą:baffled::-)..
Pati - nieźle waży Twój Kubuś - tyle, co moja mała (5 i pół miesiąca):-):-)..
Jeszcze trochę ponad 4 tygodnie i wracam do pracy..z jednej strony się ciesze i nie mogę się doczekać, a z drugiej..:-( trochę się boję rozstania z małą:-(..
 
Witajcie dziewczyny:-)
Właśnie skończyliśmy remont pokoju dziecinnego,ile to roboty,sprzątać będę chyba jeszcze z tydzień:-) a ile rzeczy się mieściło w tym pokoiku-po 5 latach zbierania trzeba zrobić selekcję i połowę wyrzucić,chociaż mój M. to chomik i nie pozwala mi nic wyrzucać:-D w końcu mogę wziąć się za "wicie gniazda":-D ciuszki wyprać,poukładać w szafkach i czekać....:-)
pozdrawiam,życzę zdrówka i oby ta pogoda się polepszyła,bo zalewa mi ścianę dopiero co wczoraj pomalowaną:wściekła/y:
 
Hej dziewczyny:-), jak to kiedyś Ollcia określiła - ale tu puchy!!!:-D:tak:
Seeya, to już nie wiele Ci zostało do końca..ale jak pamiętam, mi właśnie te ostatnie tygodnie najbardziej się ciągnęły:-(..Wiesz już, co będziecie mieli, ujawniło się dzieciątko?:-)
Dobija mnie ta pogoda:wściekła/y::-(..wciąż leje i leje, a mnie coś bierze..ani na spacerek wyjść, ani nic:-(..Normalnie idzie w deprechę popaść:-(..Do tego jeszcze mała od dwóch dni tak marudzi, że szok...myślę, że idą jej kolejne ząbki, ale masakra ogólnie..A ile można ja nosić (niby 8 kg, ale jednak)..ech..
Miłego dzionka:-)
 
hej laski kiedy planujecie nastepne spotkanie?? bo ja teraz pod koniec maja bede w zabrzu, wiec czemu nie ??
 
reklama
Do góry