reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Maxwell - to super . tez juz bym chciala mama uslyszec
no bede pod koniec maja jechala jak juz bede to dam znac kiedy i gdzie tak zeby nam spasowalo wszystkim :)
 
Hej Kobietki jak tam u Was sytuacja z woda????
U mnie narazie sucho i mam nadzieje ze juz tak zostanie....
aaaaa i jeszcze mam sprawe... Macie może Skypa???
Pogadałybyśmy sobie :)))
W razie co to na PW pisać:)
 
Hej,
dziewczyny z tą pogodą to idzie oszaleć. :cool: My siedzimy w domu od soboty i mamy dość, no bo co robić przez tyle dni :eek: Zresztą ja też pomału czegoś dostaję, a ponoć w przyszłym tygodniu znów ma padać :dry:
Ja też chętnie się spotkam, byle nie w piątek - bo rehabilitacja!
 
Hej dziewczyny!!:-)
Zaliczyłyśmy dzisiaj spacerek - pogoda niepewna, ale przynajmniej nie leje:-):tak:..
Hej Kobietki jak tam u Was sytuacja z woda????
U mnie na razie sucho i mam nadzieje ze już tak zostanie....
aaaaa i jeszcze mam sprawę... Macie może Skypa???
Pogadałybyśmy sobie :)))
W razie co to na PW pisać:)
U nas też sucho (mieszkamy na 2 piętrze);-), nie no, poważnie, nasze osiedle jest na górce, więc jest ok...Na Zaborzu też jest sucho, o gadałam z teściową..
Co do Skype - powiem Ci szczerze, że mam, ale...nie lubię z niego korzystać..
Hej,
dziewczyny z tą pogodą to idzie oszaleć. :cool: My siedzimy w domu od soboty i mamy dość, no bo co robić przez tyle dni :eek: Zresztą ja też pomału czegoś dostaję, a ponoć w przyszłym tygodniu znów ma padać :dry:
Ja też chętnie się spotkam, byle nie w piątek - bo rehabilitacja!
Marzenka!!!!:-):-) Jak Cię miło widzieć,znaczy czytać:-):-D..Co do pogody, masz rację, normalnie w depresję idzie wpaść..Tak poza tym, to 100 latek i wszystkiego najlepszego dla Bartusia z okazji roczku - spóźnione, ale szczere!!!:-)
 
witam i ja:)
potwierdzam zaborze suche, tylko kurcze mogłoby już słoneczko wyjsc bo depresji mozna dostac..Mam nadzieje,ze chociaz w moje urodziny bedzie słonce.

A co do spotkania a co powiedziecie na spotkanie bez dzieci, tak zeby tatusiowe mogli zostac z pociechami a mamusie odpoczeły bo to też wazne hmm ??? ;-)
 
witam mamuśki:-D
ja sobie odpoczywam,wysłałam syna do dziadków na wieś,i pomalutku przygotowuję się na narodziny córeczki:tak:
ginekolog stwierdził,że nie widzi siusiaczka i bardzo prawdopodobne,że urodzi się córeczka:-):-):-):-)
wózek już wybrałam,teraz jeszcze łóżeczko,ciuszki już czekają na wypranie.brzuch mam ogromny i nie wiem czy wytrwam do terminu:-)
zdrówka życzę i dużo słońca:-)
 
Cześć mamuśki:-)
Jakaś ta pogoda dziś zmienna, obudziło nas słońce, potem lało, teraz znów słoneczko..:eek::-)
A co do spotkania a co powiedziecie na spotkanie bez dzieci, tak zeby tatusiowe mogli zostac z pociechami a mamusie odpoczeły bo to też wazne hmm ??? ;-)
Ciekawa jestem, czy w ogóle dojdzie do spotkania!!! Dziewczyny sprzężmy się, bo ja niestety jestem wolna tylko do 14 czerwca - potem wracam do pracy..a fajnie byłoby się spotkać i poklachać:-)
witam mamuśki:-D
ja sobie odpoczywam,wysłałam syna do dziadków na wieś,i pomalutku przygotowuję się na narodziny córeczki:tak:
ginekolog stwierdził,że nie widzi siusiaczka i bardzo prawdopodobne,że urodzi się córeczka:-):-):-):-)
wózek już wybrałam,teraz jeszcze łóżeczko,ciuszki już czekają na wypranie.brzuch mam ogromny i nie wiem czy wytrwam do terminu:-)
zdrówka życzę i dużo słońca:-)
Seeya, to super!!!Zawsze chciałam mieć parkę..:-)Macie już imię dla córci wymyślone?

A dzis Marysia kończy 6 miesięcy - rajuś, przeleciało to migiem..:-)
 
U mnie szaleństwo!!!!!!!
Jesteśmy w trakcie przeprowadzki i mamy tyleeeeee załatwiania ze aż głowa boli..... Do przyszłego tygodnia juz chcemy sie przeprowadzic.
 
reklama
Do góry