reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

no to juz po usg jestem...dzidzia rozwija sie prawidlowo:-)
no a co do plci to Pan doktor powiedzial ze nic tam miedzy nozkami nie wystaje wiec bedzie dziewczynka;-)
teraz wiem skad ochota na te slodycze,w drugim trymestrze:-D
 
reklama
ja mam se plci nie dowiadywac bo chlopak chce niespodzianke, ale na taka zabawe sie skusze :) moja data urodzenia : maj 1991 - data poczecia: listopad 2008
 
Byłam wczoraj na USG 19-tydz. ciąży i będzie drugi chłopak.Lekarz powiedział mi,że to nic pewnego ale już "coś" tam dyndało_Oczywiście,że najważniejsze dla mnie było to czy dziecko jest zdrowe a nie płeć.Mąż bardzo chciał córkę a ja nawet się nad tym nie zastanawiałam ale jak już się dowiedziałam to nie ukrywam trochę się rozczarowałam.Częściej chyba właśnie z dziewczynek wychodzą chłopcy jak z chłopców dziewczynki.Znam wiele przypadków kiedy lekarz na USG widział dziewczynkę a potem rodzili się chłopcy.No cóż trzeba mi jeszcze trochę poczekać by na100 % to potwierdzić a do tego czesu będę miała nadzieję,że lekarz się pomylił
1usmiech.gif
chociaż i ja widziałam to dyndające "coś".

i 11.01. URODZIŁAM CHŁOPCA zdrowegi i ślicznego i nawet przez chwilke nie pomyślałam,że ON mógłby być dziewczynką :))))

Jak pisałam ten post we wrześniu to byłam troszkę rozczarowana ale teraz jestem szczęśliwa.
 
witam:)))od dwoch dni nikt tu nie zagladal...ale z checia takze dowiedzialabym sie co mam w brzuszku:)))moja data urodzin to kwiecien 1980 ,data poczecia;luty 2009
czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz
pozdrawiam Ania
 
Witam! Twoja wróżba jest bardzo ciekawa! Proszę zinterpretuj moje daty. Urodziłam się w kwietniu 1979 roku, a w ciąże zaszłam w styczniu 2009 roku! Wesoło Cię pozdrawiam!
 
reklama
Do góry