reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

reklama
Witam z ciekawości podam moją pierwszą ciąże ciekawe co wyjdzie . Teraz jestem w drugiej ciąży jeszce nie wiem co bedę mieć.

Pierwsza ciąża : 02.1984 r.
04 lub 05 2004 r.

Druga obecna ciąża : 02.1984 r.
12.2008 r. lub 01.2009 r.

Pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
Wydaje mi sie że przypuszczalnie w 1 ciąży zaszłam w kwietniu 2004r. a teraz w drugiej ciąży zaszłam w styczniu 2009 r. moja data urodzenia to 02.1984 r.
 
reklama
Jestem w 9 tygodniu ciazy.Od jakis 3 tygodni czuje sie fatalnie,wciaz jestem zmeczona,chce mi sie ciagle spac i mam mdlosci i wymioty przez caly dzien.Jem wszystko co kwasne a gdy zjem cos slodkiego to od razu wymiotuje.No i jak na poczatek 3 miesiaca to brzuszek jest calkiem spory.Pierwsze USG mam dopiero 1 kwietnia.Czy moge miec bliznieta? I jesli patrzec na staromodne receptury ( po tym co jem- czyli ochota na kwasne)to jak wam sie wydaje,bedzie chlopiec czy dziewczynka? Tak bardzo chcialabym dziewczynke,moja siostra ma 2 chlopcow i tez juz chcialaby dziewczynke,ale boi sie ze kolejny bedzie znowu chlopiec.jakie jest wasze zdanie jesli chodzi o plec dziecka?
 
Do góry