reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

reklama
ja mam 2 synkow i tez planowalam corcie,teraz jestem w ciazy.Ja nie wierze w te chinskie wyliczenia,ale wierze ze da sie zaplanowac plec jezeli wiadomo kiedy wystepuje owulacja:-)
Ja mam 31 dniowe cykle,przytulanko bylo 13dc wieczorem a test owu wyszedl pozytywny 15dc,wiec owulacja byla prawdopodobnie 16dc,mysle ze jest szansa na dziewczynke a wy?
 
u mnie wychodzi chłopiec, ale od samego poczatku czujemy z moim ukochanym, ze bedzie dziewczynka, i nawet na usg mi lekarz powiedzial, ze widzi dziewuszkie ;) wiec, nie zbyt wierze w te chinskie wyliczenia...ale wszystko moze sie zmienic ;)

pozdrawiam brzuszki ;)
 
Cześć :)
Co sądzicie na temat planowania płci dziecka?
dariaa11 jest taka opcja SZUKAJ.
Jak jak interesuje Cię jakiś teamt to najpierw szukasz czy na forum ktoś nie utworzył podobnego i jak nie to dopiero tworzysz nowy.
NeSSi podesłała Wam link do odpowiedniego tematu na wątku dla starających się o dziecko.
https://www.babyboom.pl/forum/stara...nowac-plec-dziecka-chlopiec-dziewczynka-1147/
Po co zaśmiecacie forum powatarzając te same tematy:confused:
 
Ostatnia edycja:
usg w sierpniu mi nie stwierdzilo plci,ale bylam 27pazdziernika na usg i pani doktor stwierdzila dziewczynke!!!!! jak chodzilam w ciazy z synkiem w brzuszku to faktycznie pepek mi wystawal a teraz jestem w 30tygodniu ciazy nosze dziewczynke pod sercem i pempus nie wystaje mnej przytylam i waga mi w boczki nie wchodzi
 
jak chodzilam w ciazy z synkiem w brzuszku to faktycznie pepek mi wystawal a teraz jestem w 30tygodniu ciazy nosze dziewczynke pod sercem i pempus nie wystaje mnej przytylam i waga mi w boczki nie wchodzi
A to ma jakieś uzasadnienie medyczne:confused:
Ja pożeram wszytsko co mi w ręce wpdnie:cool2:
Kaształt i wielkość brzucha zależą od tego jak się dziecko układa.....po co dorabaić do tego jakąś teorię:sorry:
 
reklama
piszcie mamusie jakie znacie objawy i zabobony na płeć dziecka.Moze ustalic sie to da mniej wiecej ;)
np.brzuszek szpiczasty na chłopaka
brzuszek okragly na dziewczynke

piszcie jak cos wiecie:))):szok::szok:
 
Do góry