reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

reklama
nooooo,też mi chłopiec wychodzi...od początku tak czułam.ciekawe czy się sprawdzi...:-) tabelka tylko dla ciąż pojedynczych...a jak ktoś w ciąży mnogiej jest? ;-)
 
Witam Was dziewczynki
Mam pytanko, jeśli mój cykl to 28 dni, ostatnia miesiączka 4 września, stosunek 12 wrzesnia, to ewentualnie jakiej płci może być dzidziuś ?(planujemy córcię).

Tak wogóle nam przy pierwszym dziecku ten chiński kalendarz się sprawdził. Mam nadzieję że przy drugim też tak będzie
 
Ostatnia edycja:
W moim przypadku sie raczej nie sprawdziło ;/ USG wykazało, ze urodzę córcie ;-) no ale wszystko jeszcze moze ulec zmianie, termin n 19X :-)​
 
Mi wychodzi chłopiec, ja też tak czuję i od początku mówimy jakoś w rodzaju męskim.Zobaczymy co pokaże i czy wogóle sam zainteresowany na USG;)
Tez tak mam, Bedze siusiak , ja to wiem, ale nie obraziłabym się jakby była piczunia :D!!!

Witam Was dziewczynki
Mam pytanko, jeśli mój cykl to 28 dni, ostatnia miesiączka 4 września, stosunek 12 wrzesnia, to ewentualnie jakiej płci może być dzidziuś ?(planujemy córcię).

Tak wogóle nam przy pierwszym dziecku ten chiński kalendarz się sprawdził. Mam nadzieję że przy drugim też tak będzie
okres ile trwal??
Bo mnie uczono, ze plemniki X (meskie) sa szybsze od plemnikow Y (zenskich) ale za to bardzo szybko umieraja.... musisz zobaczyc kiedy mialas owulacje bo pamietaj ze plemniczki utrzymuja sie do 3-4 dni w macicy...
Tak mnie uczono :/...
u mnie powinien byc chlopak bo seks byl w dniu owulacji... i cos czuje ze bedzie chlopak :/... :):)!!!
 
reklama
Do góry