reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabobony , przesądy i wrózenie płci z kształtu brzucha

Cześć dziewczyny!

Dziękuje Wam za wypełnienie ankiety na temat „Sposobu odżywiania kobiet w ciąży”. Jestem Wam bardzo wdzięczna za to. Jeśli któraś z Was nie wypełniała jej jeszcze i ma ochotę to uczynić podaje link:

Sposób żywienia kobiet w ciąży - www.ankietka.pl

Z góry dziękuje Wam i good luck w czasie porodu- będzie dobrze, trzymam kciuki!!! Pozdr.

Ania
 
reklama
Natelli coś ostatnio nie widać na forum-czyżby się zniecheciła po tym jak duzo razy jej wrózba sie nie spełniła??????

możliwe;-)
bo tu chodzi głównie o to kiedy współżyłyśmy w dni płodne, czy przed owulacją czy w trakcie czy też po, ja mam szanse na dziecko jedynie w trakcie lub po,bo mam nieregularne cykle.
A piszą,że jak przed to duże szanse na dziewczynkę a po na chłopca :tak:
 
no mnie tez to zaintrygowało ja urodzilam sie w kwietniu 1975 (oj jaka stara mam jestem:)), poczelismy dzidziusia w marcu tego roku, a dla sprawdzenia moja najstarsza pociecha byla poczeta w kwietniu 2000r, a drugie dzieciątko w lipcu 2003r-chłopiec czy dziewczynka?
 
Dziewczynki ja u Was w chłopczyk czy dziewczynka pierwszy raz i ja z takim pytankiem moze ktoras z was mi pomoze otoz chcialam zapytac czy jesli kochalismy sie z mezem przez caly cykl bo bardzo chcielismy dzidziusia to sa wieksze szanse na dziewczynke czy na chlopca ? z gory dziekuje za odpowiec
 
reklama
Do góry