reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Jestem tutaj Nowa.Moja córka też chyba nie długo zacznie ząbkować, ale nie jestem pewna.Marudna się zrobiła ostatnio.Ciągle wisi na "cycku" smoczka nie chce widzieć w buzi:( i czasami leze z nia godzine na łozku za nim zaśnie.Zaczeły sie problemy z zasypianiem.Budzi sie tez co 1h praktycznie.Nie wiem czy zacząć jej smarowac te dziąsła.Czy zaczac podawac te czopki Viburcol.Nie wiem czy ona zabkuje czy jest inna przyczyna;(







">
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem tutaj Nowa.Moja córka też chyba nie długo zacznie ząbkować, ale nie jestem pewna.Marudna się zrobiła ostatnio.Ciągle wisi na "cycku" smoczka nie chce widzieć w buzi:( i czasami leze z nia godzine na łozku za nim zaśnie.Zaczeły sie problemy z zasypianiem.Budzi sie tez co 1h praktycznie.Nie wiem czy zacząć jej smarowac te dziąsła.Czy zaczac podawac te czopki Viburcol.Nie wiem czy ona zabkuje czy jest inna przyczyna;(

Zadam dwa glupie pytania....

A nie jest przypadkiem glodna zwyczajnie ?

No i dlaczego suwaczki masz dodane w poscie zamiast w sygnaturze ?
 
hej jakie u was kupki były na ząbkowanie? Moja mała zawsze spała całą noc dziś była masakra stękanie płakanie, wstawała chyba z 10 razy. a po południu zrobiła mi zieloną śmierdząca zadka kupkę. dodam że marudzi też w ciagu dnia i wykonuję ruchy buzią czasem jakby coś żuła albo się wstrząsa i robi przytym dziwne miny... mam się spodziwać ząbka ???
mój też coś "żuje" i się wzdryga (a to podobno jak dzieci siuiu robią to wzdrygają się) ale narazie nie widzę żeby ząbek szedł;)
 
Edzia spokojnie.Moze to po prostu skok żywieniowy i mała potrzebuje więcej jedzonka,a że minie troszkę czasu zanim cysie zaczną produkowac więcej to niestety będziesz zmuszona wstawac co 1h.Wiem coś o tym :tak:
Purchawko bądź wyrozumiała co do tych suwaczków.
Ja też nie załapałam wszystkiego od razu ;-)
 
Nie wiem o co chodzi z ta sygnaturą:wściekła/y:pisałam ze jestem nowa!I nie kumam tutaj jeszcze wszystkiego.Zuzia chyba nie jest głodna...tylko zwyczajnie chyba zrobiła sobie ze mnie smoczka:baffled:.Może nie mam racji...ale to chyba też moze tak być.Nie pomyślałam o tym że to moze byc zwiazane z mlekiem lub małą ilościa jego.Zuzia ciągle trze buzia o łózko i wyglada to tak jakby ja swędziały te dziąsła.Aaaa juz nie wiem....:no:
 
A przybiera na wadze ?:) Bo w takich sytuacjach najpierw trzeba isc tymi najbardziej oczywistymi rzeczami. Wykluczyc jedno , potem sprawdzac dalej, nie ma innej mozliwosci znalezienia przyczyny.
 
Przybiera.Bo wyglada jak pączek.W dzień nie jest marudna, tylko wieczorem takie ekscesy i w nocy:-(Moze jej to przejdzie....czasami miala tak ze napiła sie z cycka a jak skonczyla odwracala sie i szła spac dalej i całą noc spała.Teraz chodze jak zombi przez to jej budzenie sie co godz.Jak mam dodac ten suwaczek ponizej tekstu???:sorry2:
 
To, ze wyglada jak paczek to nei swiadczy o przybieraniu tylko o budowie. Lolek tez wygladal jak pączek , a stał na wadze... Wiec dlatego pytam sie czy ją ważyłaś :) Oko nie jest samo w sobie dokładną wagą :)
A na budzenie się co godzinę moim zdaniem ząbkowanie jest totalnie nieadekwatnym wytłumaczeniem.
Próbowałas dać Viburcol ?

A o suwaczku jest tutaj (wyszukane z googli)
https://www.babyboom.pl/forum/dziec...-zrobic-suwaczek-wkleic-zdjecie-avatar-22526/
 
reklama
Do góry